Laagste prijs bekijken?
HP DeskJet 4320 All-in-One
X
Thuis printen is supereenvoudig Print, scan en kopieer moeiteloos met deze compacte, draadloze en handige thuisprinter met automatische documentinvoer. Print alles, van retourlabels tot leerzame en kleurrijke printwerkjes. [3]. Geschikt voor HP Instant Ink Printer met dynamische beveiliging Bepaald...
Thuis printen is supereenvoudig Print, scan en kopieer moeiteloos met deze compacte, draadloze en handige thuisprinter met automatische documentinvoer. Print alles, van retourlabels tot leerzame en kleurrijke printwerkjes. [3]. Geschikt voor HP Instant Ink
Printer met dynamische beveiliging Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
| Printer functies | Printen |
| Printer technologie | Inkjetprinter |
| Apple AirPrint | |
| Bluetooth | |
| Cloud Printing | |
| E-mail printing | |
| WiFi-direct |
| EAN | 0198701680222 |
| Draadloze verbinding | |
| Netwerkaansluiting (LAN) | |
| Type interface met pc | USB 2.0 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain |
| Fabrikant Naam | HP Inc. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
| Kleur | Cement noir con accenti cemento |
| Product breedte | 42.80 cm |
| Product gewicht | 4.81 kg |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 33.20 cm |
| Verpakkingsinhoud | HP DeskJet 4320 printer |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0198701680222 |
| Merk | HP |
| Model | HP DeskJet 4320 Draadloos All-in-One Kleur Printer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A24HMB |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Bluetooth vereist | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden |
| Aantal inktpatronen/kleuren | 2 |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Kleurfunctie | Zwart-wit & Kleur |
| Kleurfunctie voor kopiëren | Zwart-wit en kleur |
| Kleurfunctie voor printen | Zwart-wit en kleur |
| Lcd-display | |
| Maximaal printformaat | A4 |
| Printer functies dubbelzijdig | Printen |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Verpakking breedte | 410 mm |
| Verpakking hoogte | 239 mm |
| Verpakking lengte | 478 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6548 g |
| Wireless Protected Setup (WPS) |
| Aantal papierladen | 1 |
| Capaciteit papierladen | 60 |
| CD's/DVD's beprinten | |
| Print formaten | A4 |
| Printresolutie (DPI) | 4800 x 1200 |
| Printsnelheid kleur | Standaard: tot 25 pagina's per minuut |
| Printsnelheid zwart-wit | Standaard: tot 25 pagina's per minuut |
| Randloos printen | |
| Type papierinvoer | Papierlade |
| Systeemeisen | Microsoft Windows 11; 10; 1 GHz processor; 2 GB available hard disk space; Internet connection. Apple macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; 2 GB HD; Internet required. |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Automatische documentinvoer (ADF) | |
| Scanresolutie (DPI) | 1200 x 1200 |
| Type scanner | Flatbed-scanner |