HP chromebook 14C-CC0735ND
HP chromebook 14C-CC0735ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 10-07-2023
Vind de beste deal voor HP chromebook 14C-CC0735ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Kenmerken van deze Chromebook
Wel in de Chromebook:
  • Een Touchscreen beeldscherm.
  • Een 360 graden draaibaar beeldscherm.
  • Een Full HD beeldscherm voor films & series.
  • Een verlicht toetsenbord.
  • Een aluminium behuizing.
  • Een QWERTY toetsenbordindeling.
Niet in de Chromebook:
  • Geen aansluiting voor een 2de beeldscherm.
Belangrijk om te weten
  • Opslagruimte: Chromebooks hebben vaak zelf niet veel opslagruimte.
Aansluitingen
Aantal USB 3.2 Gen 1×1 Type C poorten 1
Aantal USB 3.2 Gen 2×1 Type A poorten 1
Aantal USB 3.2 Gen 2×2 Type C poorten 2
DisplayPort Geen
HDMI Geen
Mini DisplayPort Geen
Totaal aantal usb-poorten 3
USB-C met Displayport functie
VGA Geen
Afmetingen
Breedte 32,2 cm
Diepte 20,6 cm
Hoogte 1,8 cm
Product gewicht 1660 gram
Verpakking breedte 31,1 cm
Verpakking hoogte 7,3 cm
Verpakking lengte 45 cm
Verpakkingsgewicht 2,3 kg
Artikelinformatie
Artikelnummer 46A91EA
EAN 0196068080969
Fabrieksgarantie 2 jaar
MVO keurmerk Geen specifiek MVO keurmerk
Refurbished
Service type Carry-in
Type laptop Chromebook
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakkingsinhoud Chromebook + Handleiding + Adapter
Audio
Luidsprekers
Sound technology Bang & Olufsen
Batterij
Batterijcapaciteit (Wh) 58 Wh
Geschatte accuduur Max.10,75 uur
Vermogen 0 W.
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
Beeldverhouding 16:09
Dual Screen
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 14 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel IPS
Type schermafwerking Glanzend, anti-reflecterend
Verstelbare schermpositie 360 graden kantelbaar
Besturingssysteem
Besturingssysteem Chrome OS
Eigenschappen
2 in 1
Cd/dvd-speler Geen lezer en brander | CD/DVD Lezer/Brander
Kleur Zilver
Laptop-productopties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Geheugen
Geheugenslot 1 8 GB, Onbekend
Intern geheugen 8 GB
Max. intern geheugen 8 GB
Memory Slots 1
RAM geheugen uitbreidbaar
Introductie en ondersteuning
Introductie 2021
Introductiejaar 2021
Introductiemaand Maart
Ondersteuning met updates Informatie niet beschikbaar
Taal handleiding Nederlands
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
App werkt op besturingssysteem Informatie niet beschikbaar
Betaalde diensten vereist Informatie niet beschikbaar
Bluetooth vereist Informatie niet beschikbaar
Compatibel met Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Informatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbinden
Mobiele data verbinding mogelijk Informatie niet beschikbaar
Wifi vereist Informatie niet beschikbaar
Netwerkverbindingen
Bluetoothversie Bluetooth 5.0
Ethernetsnelheid Niet bedraad
WiDi
Wifi Ja, 802.11ac
Opslag
Harde schijf interface M.2
Harde schijf snelheid Solid State
Kaartlezer Micro SD
Opslagcapaciteit HDD 0 GB
Opslagcapaciteit SSD 256 GB
Opslagcapaciteit uitbreidbaar
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Type opslag SSD
Overige kenmerken
USB-versies USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C
Processor
Codenaam Kaby Lake
Kloksnelheid 2,8 GHz)