HP chromebook 14A-NA0416ND
HP chromebook 14A-NA0416ND
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 15-10-2025
Vind de beste deal voor HP chromebook 14A-NA0416ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Apps voor alles wat je doet
Ideaal voor je favoriete series
Uit elke hoek zichtbaar
Geniet van prachtige beelden op deze 14 inch laptop met Full HD-beeldkwaliteit. Dankzij het IPS-level beeldscherm kun je het scherm van deze chromebook vanaf meerdere kanten goed zien en heb je een kijkhoek van maar liefst 178 graden.
Ontworpen om je tempo bij te houden
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 2
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Accu/batterij gebruiksduur 12.5 uur
Audio
Audiosysteem Bang & Olufsen
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zilver
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Intern geheugen 4 GB
Intern geheugentype LPDDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Maximum intern geheugen 4 GB
Gewicht en omvang
Breedte 32.57 cm
Diepte 21.85 cm
Gewicht 1.46 kg
Hoogte 1.79 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics 600
Kenmerken
Producttype Chromebook
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Chrome OS
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 5 (802.11ac)
Opslagmedia
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Flash capaciteit 64 GB
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia Flash
SSD capaciteit 0 GB
Totale opslagcapaciteit 64 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 0
Aantal USB 3.2 poorten Type A 1
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-C poorten 2
USB Sleep-and-Charge
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 2
Aantal processorkernen 2
Chipset moederbord Intel SoC
Processor cache 4 MB
Processor frequentie 1.1 GHz
Processor turbofrequentie (max) 2.8 GHz