HP chromebook 14A-NA0101ND
HP chromebook 14A-NA0101ND
Beeldscherm: 14 inch (1366 x 768) Processor: Intel Celeron N4020 Werkgeheugen: 4 GB Opslag: 32 GB eMMC Grafische kaart: Intel UHD Graphics 600 Werk en vrije tijd komen samen in de nieuwe HP Chromebook. Dankzij de snelle Intel-processor, een display van 35,6 cm (14 inch) voor meer schermruimte, ster...
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-10-2022
Vind de beste deal voor HP chromebook 14A-NA0101ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 14 inch (1366 x 768) Processor: Intel Celeron N4020 Werkgeheugen: 4 GB Opslag: 32 GB eMMC Grafische kaart: Intel UHD Graphics 600
Werk en vrije tijd komen samen in de nieuwe HP Chromebook. Dankzij de snelle Intel-processor, een display van 35,6 cm (14 inch) voor meer schermruimte, stereo speakers die afgestemd zijn door de audio-experts van B&O en een lange accuwerktijd kun je tegelijk aan een klus werken en je favoriete films en series bekijken.
Dit krijg je erbij: AC-adapter
Algemene eigenschappen
Afmetingen (B/H/D) 325.7 mm x 17.8 mm x 218.5 mm / 1,46 kg
Breedte 325.7 mm
Breedte verpakking 69 mm
Diepte 218.5 mm
Diepte verpakking 520 mm
Gewicht 1,46 kg
Hoogte 17.8 mm
Hoogte verpakking 305 mm
Kleur Zilver
Manufacturer Part Number (MPN) 244R6EA#ABH
Omtrek verpakking 126.8 cm
Totaalgewicht incl. verpakking 2300 g
Type apparaat Chromebook
Verpakkingsinhoud AC-adapter
Verpakkingsvolume B x H x D (m) 69 mm / 305 mm / 520 mm
Camera
Frontcamera ja
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5.0
Wifi nee
Wifi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Display
Artikelnummer 1686520
Beeldschermdiagonaal (cm) 35.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 35.6 cm / 14 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 14 inch
Beeldverhouding 16:9
Helderheid 220 cd/m²
Led-backlight ja
Resolutie 1366 x 768
Touchscreen nee
Energievoorziening
Aantal accucellen 2
Capaciteit batterij 47 Wh
Oplaadtijd Snel opladen; Snelle oplaadtijd (50%): 45 min
Soort batterij Lithium-Polymeer (LiPo)
Vermogen netadapter 45 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart Intel
Grafische kaart UHD Graphics 600
Harde schijf
Opslag eMMC , 32 GB
Opslagcapaciteit 32 GB
Solid State Drive (SSD) nee
Totale opslagruimte 32 GB eMMC
Type opslag eMMC
Processor
Aantal processorkernen 2
Cache grootte 4 MB
Processor Intel Celeron N4020
Processorsnelheid 1.1 GHz
Processorsnelheid met turbo 2,8 GHz
Type cache-geheugen L2
Uitvoering
Aantal luidsprekers 2
Besturingssysteem Chrome OS
Geïntegreerd numeriek toetsenbord nee
Geïntegreerde microfoon ja
Kaartlezer ja
Luidspreker Bang & Olufsen
Touchpad Touchpad
Type toetsenbord Eiland-stijl keyboard; Full-size toetsenbord
Voorgeïnstalleerde apps 100 GB Google One
Updatebeleid
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Update policy Onbekend
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 2400 MHz