HP chromebook 12B-CA0310ND
HP chromebook 12B-CA0310ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 01-09-2022
Vind de beste deal voor HP chromebook 12B-CA0310ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Onze specialist adviseert een Chromebook wanneer:
✔Je werkt in de cloud: raak nóóit meer je bestanden kwijt.
✔Je houdt van snelheid: start in enkele seconden op en blijft altijd snel.
✔Je geniet van gemak: beveiliging is ingebouwd en updates zijn automatisch.
✔Je veel onderweg bent: werk de hele dag door met de lange batterijduur.
✔Je Apps gebruikt zoals Netflix, Candy Crush en nog véél meer.
Een Chromebook wordt niet aanbevolen wanneer:
✖ Je veel opslagruimte nodig hebt op de schijf.
✖ Je zware taken uitvoert zoals videobewerking en games buiten de Play Store.
ℹ Goed om te weten
- Ontvang een jaar lang Google One met 100 GB cloud opslag
- Deze Chromebook is voorzien van een QWERTY toetsenbord
- Deze Chromebook is voorzien van een touchscreen beeldscherm
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 2
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Audio
Audiosysteem B&O PLAY
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 12 inch
Beeldverhouding 16:9
HD type HD+
Helderheid 235 cd/m²
Resolutie 1366 x 912 Pixels
Soort paneel IPS
Touch technologie Multi-touch
Touchscreen
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Camera
Camera voorzijde
Design
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur van het product Zilver
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenslots 1x SO-DIMM
Intern geheugen 4 GB
Intern geheugentype LPDDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Totale opslagcapaciteit 64 GB
Gewicht en omvang
Breedte 27.2 cm
Diepte 21.6 cm
Gewicht 1.35 kg
Hoogte 1.73 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics 600
Kenmerken
Producttype Chromebook
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Chrome OS
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 5 (802.11ac)
Opslagmedia
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Flash capaciteit 64 GB
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia Flash
SSD capaciteit 0 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 0
Aantal USB 3.2 poorten Type A 1
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-C poorten 2
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 2
Aantal processorkernen 2
Chipset moederbord Intel SoC
Processor cache 4 MB
Processor frequentie 1.1 GHz
Processor socket BGA 1090
Processor turbofrequentie (max) 2.8 GHz