HP all-in-one computer PAVILION 27-CA2190ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-02-2025
Vind de beste deal voor HP all-in-one computer PAVILION 27-CA2190ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Bundel je werk en je ontspanning in één apparaat
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 27 inch
Helderheid 350 cd/m²
Resolutie 2560 x 1440 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Ingebouwde camera
Megapixels 5 MP
Design
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur van het product Wit
Energie
AC invoer frequentie 50/60 Hz
AC invoer voltage 100 - 240 V
Stroomverbruik (max) 180 W
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 16 GB
Intern geheugen 32 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA GeForce RTX 3050
Discreet grafisch geheugen 4 GB
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics 770
Inhoud van de verpakking
Inclusief muis
Inclusief toetsenbord
Kenmerken
Producttype All-in-One PC
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Netwerk
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.2
Ethernetsnelheid 10, 1000, 100 Mbit/s
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6 (802.11ax)
Opslagmedia
Geheugenslots 2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 1000 GB
Opslagmedia HDD + SSD
SSD capaciteit 1000 GB
Totale opslagcapaciteit 2000 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal USB 2.0 poorten 2
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 24
Aantal processorkernen 16
Chipset moederbord Intel H670
Processor cache 30 MB
Processor frequentie 0 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.9 GHz