HP all-in-one computer 27-D0006ND
Beeldscherm: 27 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i7-10700T Werkgeheugen: 16 GB Opslag: 512 GB SSD + 1 TB HDD Grafische kaart: Intel UHD Graphics De HP Pavilion All-in-One-pc heeft een uniek ontwerp en de kracht en prestaties voor veeleisende projecten en lange filmmarathons en ziet er ook n...
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 02-11-2022
Vind de beste deal voor HP all-in-one computer 27-D0006ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 27 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i7-10700T Werkgeheugen: 16 GB Opslag: 512 GB SSD + 1 TB HDD Grafische kaart: Intel UHD Graphics
Dit krijg je erbij: Inclusief muis; Toetsenbord inbegrepen
Algemene eigenschappen
Afmetingen (B x H x D) 613.2 mm x 451.8 mm x 204.3 mm
Breedte 613.2 mm
Diepte 204.3 mm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 8.82 kg
Hoogte 451.8 mm
Kleur Wit
Manufacturer Part Number (MPN) 19Q40EA#ABH
Type apparaat All-in-one pc
Verpakkingsinhoud Inclusief muis; Toetsenbord inbegrepen
Verpakkingsvolume B x H x D (m) 744 x 583 x 238 millimeter
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5.0
Ethernetsnelheid 10,100,1000 Mbit/s
Wifi ja
Wifi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Display
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 68.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 68.6 cm / 27 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 27 inch
Beeldverhouding 16:9
Helderheid 300 cd/m²
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype IPS
Touchscreen nee
Geluid
Aantal luidsprekers 2
Vermogen luidspreker(s) 4 W
Grafiekkaart
Fabrikant grafische kaart Intel
Grafische kaart UHD Graphics
Harde schijf
Interface opslag M.2 via PCIe
Interface opslag 2 SATA
Opslag SSD , 512 GB , M.2 via PCIe
Opslag 2 HDD , 1 TB , 7200 rpm , SATA
Opslagcapaciteit 512 GB
Opslagcapaciteit 2 1 TB
Rotatiesnelheid harde schijf 2 7200 rpm
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 512 GB SSD + 1 TB HDD
Type opslag SSD
Type opslag 2 HDD
Processor
Aantal processorkernen 8
Artikelnummer 1661632
Cache grootte 16 MB
Processor Intel Core i7-10700T
Processorsnelheid 2 GHz
Processorsnelheid met turbo 4.4 GHz
Uitvoering
Besturingssysteem Windows 10 Home
Geïntegreerde microfoon ja
Kaartlezer ja
Type toetsenbord QWERTY
Vermogen netadapter 120 W
Updatebeleid
Aanvullende update-informatie Onbekend
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 2933 MHz