Laagste prijs bekijken?
HP 510 UF Rechargeable Draadloze Muis
X
Werk sneller en productiever Kies voor een nieuwe manier van werken met de HP 510 Ultra-Fast Rechargeable Wireless Mouse. Je kunt opladen in 3 minuten. Met nauwkeurige tracking op vrijwel elk oppervlak [2] en compatibiliteit met verschillende besturingssystemen kun je je productiviteit overal behoud...
Werk sneller en productiever
Kies voor een nieuwe manier van werken met de HP 510 Ultra-Fast Rechargeable Wireless Mouse. Je kunt opladen in 3 minuten. Met nauwkeurige tracking op vrijwel elk oppervlak [2] en compatibiliteit met verschillende besturingssystemen kun je je productiviteit overal behouden.
Vervang nooit meer batterijen en laad sneller op met een supercondensator. Sluit hem gewoon aan op een USB-C-poort® om supersnel op te laden [1] en gebruik hem tot 30 dagen [3] na slechts 3 minuten opladen.
Ervaar nauwkeurige controle op vrijwel elk oppervlak [2] en elk document met een gevoeligheid tot 4000 dpi en een 2D-wiel waarmee je horizontaal kunt scrollen. Bovendien zorgen de handgreep met textuur en het Wing-design voor extra comfort voor je duim en pink.
Personaliseer je muis met 4 programmeerbare knoppen. Hij is geschikt voor zowel links- als rechtshandigen. Werk moeiteloos op vrijwel elk apparaat en besturingssysteem [4] met een directe, veilige verbinding, dankzij de HP Unifying Dongle [5].
De duurzame HP 510 Ultra-Fast Rechargeable Wireless Mouse is gemaakt met ten minste 70% PCR-materiaal [6]. En met een FSC®-gecertificeerde verpakking [7] is deze muis ontworpen met oog voor het milieu.
| EAN | 0197961282542 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Jade 108, 3316LJ Dordrecht NL |
| Fabrikant Naam | TradinQ (importeur) |
| Aantal knoppen | 5 |
| Horizontaal scrollen | |
| Instelbare knoppen | |
| Scrollwiel |
| Aansturing muis | Laser |
| Bediening muis | Knoppen |
| Bluetooth | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Draadloos | |
| Duimsteun | |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Inclusief adapter(s) | |
| Indicator batterijniveau | |
| Product breedte | 11.49 cm |
| Product gewicht | 88.5 g |
| Product hoogte | 3.99 cm |
| Product lengte | 11.49 cm |
| Snel laden functionaliteit | |
| Stille muis | |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 126 mm |
| Verpakkingsgewicht | 170 g |
| Werkt op glazen ondergrond |
| EAN | 0197961282542 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9C2F6AA#ABB |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| dpi | 4000 |
| Instelbare dpi |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Inclusief batterijen | |
| Oplaadbaar |
| Geschikt voor besturingssysteem | Mac OS |
| Systeemeisen | USB Type-A port |
| Ergonomisch ontworpen | |
| Muisvorm | Normaal |
| Rechts- of linkshandig | Rechtshandig en linkshandig |
| Speciaal voor gamen |
| Kabellengte | 0 m |
| Voedingstype | AccuBatterij |
| Type verlichting | Zonder verlichting |