Laagste prijs bekijken?
HP 308 Cartridges Combo Pack Inkt
X
Ideaal voor kleine printvolumes thuis of in kleine bedrijven. Bij deze originele HP inktcartridges [2] met vernieuwde technologie [1] staan kwaliteit en betrouwbaarheid centraal. Ontworpen met ten minste 65% gerecycled plastic [3] Lege cartridges zijn eenvoudig kosteloos te recyclen via het HP Plan...
Ideaal voor kleine printvolumes thuis of in kleine bedrijven.
Bij deze originele HP inktcartridges [2] met vernieuwde technologie [1] staan kwaliteit en betrouwbaarheid centraal. Ontworpen met ten minste 65% gerecycled plastic [3] Lege cartridges zijn eenvoudig kosteloos te recyclen via het HP Planet Partners-programma. [4]
Geteste originele HP inktcartridges printten gemiddeld meer dan twee keer zoveel pagina's dan cartridges die niet van HP waren.
Laat de printkwaliteit en betrouwbaarheid niet aan het toeval over. Originele HP inktcartridges leveren langdurige, hoogwaardige prints die bestand zijn tegen vervaging en vlekken van markeerstiften. [6,7,8]
Probeer HP Instant Ink, het handige inktabonnement waarmee je geld bespaart.
Dankzij ten minste 65% gerecycled plastic [3] en een UL ECOLOGO®-certificering [10] is het eenvoudig om je lege originele HP inktcartridge te recyclen via het HP Planet Partners-programma. [4]
Inhoud van de doos: 2 inktcartridges
| EAN | 0196786390135 |
| Kleur | CyaanMagentaGeelZwart |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6L6S6UE |
| Type cartridge/toner | Origineel |
| EAN | 0196786390135 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Jade 108, 3316LJ Dordrecht NL |
| Fabrikant Naam | HP |
| Cartridge formaat | Standaard formaat |
| Cartridge inhoud | 6 ml |
| Geschikt voor merk printer | HP |
| Geschikt voor printer | HP Envy 6110eHP Envy 6130eHP Envy 6520eHP Envy 6120eHP Envy 6530e |
| Geschikt voor type printer | All-in-One printerInkjetprinter |
| Type opbergcase | Box |
| Verpakking breedte | 114 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 195 mm |
| Verpakkingsgewicht | 97 g |
| Printcapaciteit (max) | 280 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |