HP 24-DD1120ND
HP 24-DD1120ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 10-05-2024
Vind de beste deal voor HP 24-DD1120ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Aansluitingen
Aantal USB 2.0 poorten 2
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) 2
Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten 2
Aantal usb-poorten 4
DisplayPort Geen
HDMI 1
VGA poort Geen
Aansluitingen + verbindingen
Aantal HDMI-aansluitingen 4
Aantal USB-poorten 3
Bluetooth
Compatibele platformen Amazon Alexa
Geschikt voor internet
Internetfuncties Apps, webbrowser
Wifi
Afmetingen
Product breedte 540.8 cm
Product gewicht 2 kg
Product hoogte 409.3 cm
Product lengte 204.5 cm
Algemene eigenschappen
Aanbevolen kijkafstand 3.5m
Aanvullende garantie-informatie Geen aanvullende garantie-informatie
Afmetingen met voet (B/H/D) 172.3 cm / 104.3 cm / 27 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 172.3 cm / 99.2 cm / 5.5 cm
Breedte verpakking 188cm
Certificaties Ziggo
Diepte verpakking 113cm
Diepte zonder standvoet 5.5cm
Fabrieksgarantie 2a
Gewicht met voet 30kg
Gewicht zonder voet 26.7kg
Hoogte verpakking 23cm
Kleur Blauw
Kleur (basic) Blauw
VESA-standaard 400 x 200 mm
Artikelinformatie
EAN 0196548312504
Gebruiker segment Dagelijks gebruik
MPN (Manufacturer Part Number) 672F3EA#ABH
Taal handleiding Universeel
Verpakkingsinhoud All-in-One PC + Toetsenbord en muis en boekjes + kabel
EAN
EAN 0196548312504
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 196cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 77inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) F
Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) 269kWh
Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) 131kWh
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Geheugen
Aantal geheugenplaatsen 1
Intern geheugen 4 GB
Intern geheugen opbouw 1 x 8 GB
Maximum intern geheugen 8 GB
Type intern geheugen DDR4 (SODIMM)
Geluid
Geluidssysteem Geïntegreerde luidsprekers
Muziekvermogen 40 W
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Minimaal 24 maanden na introductiedatum
Je vindt dit artikel in
Besturingssysteemversie Windows 11 Home
Capaciteit SSD 512 GB
Categorieën PC's Desktops Computer
Processortype AMD 3015Ce
RAM-geheugen 4 GB
Netwerkverbindingen
Bedrade snelheid Niet bedraad
Bluetooth versie Bluetooth 4.2
Ethernet verbinding 1
WIFI Ja, 802.11ac
Ontvangst
Ingebouwde tuners DVB-T, DVB-T2 (H.264), DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Opslag & Voeding
Opslag media HDD
Opslagcapaciteit 512 GB
Opslagcapaciteit SSD 512 GB
Type extern geheugenslot Geen extern geheugenslot
Overige eigenschappen
Kleur Wit
Type pc behuizing Non-Gaming
Overige kenmerken
CE markering Zichtbaar
Gewicht 9 g
Verpakking breedte 497 mm
Verpakking hoogte 656 mm
Verpakking lengte 235 mm
Processor & Moederbord
Aantal processorkernen 4
Kloksignaalfrequentie 2.4 GHz
Maximale processor turbo frequentie 4.2
Processor generatie 11e generatie
Processor implementatie 4565
Type computer processor AMD 3015Ce
Software
Operatingsysteem Windows 11 Home
Technische eigenschappen
Beeldresolutie Ultra HD 4K
Besturingssysteem WebOs ThinQ AI (22)
Processor Octa core
Smart tv
Type apparaat Oled-tv
Type display Oled
Ultra HD Premium
Uitvoering
Ambilight
Automatische zenderprogrammering
Beeld-in-beeld (PiP)
Chromecast ingebouwd
CI+
Dvd-speler
Eco-modus
Elektronische programmagids (EPG)
Spraakbesturing
Te verbinden met app
Uitvoering beeld
Beeldfrequentie 100 Hz
Beeldoptimalisatie α9 Gen5 AI Processor 4K, AI 4K Upscaling
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 196 cm / 77 inch