HP 2-in-1 laptop 14-DW0110ND
HP 2-in-1 laptop 14-DW0110ND
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i3-1005G1 Werkgeheugen: 4 GB Opslag: 128 GB SSD Grafische kaart: Intel UHD Graphics Met deze krachtige convertible laptop kun je op meer manieren dan ooit creëren, verbinding maken en delen. Bovendien past hij zich aan jou aan. Streamen, chat...
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-06-2021
Vind de beste deal voor HP 2-in-1 laptop 14-DW0110ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i3-1005G1 Werkgeheugen: 4 GB Opslag: 128 GB SSD Grafische kaart: Intel UHD Graphics
Dit krijg je erbij: 1x AC-adapter, 1x handleiding
Algemene eigenschappen
Afmetingen (B/H/D) 32.4 cm x 1.9 cm x 22.1 cm / 1.61 kg
Breedte 32.4 cm
Diepte 22.1 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 1.61 kg
Hoogte 1.9 cm
Kleur Zilver
Manufacturer Part Number (MPN) 20Y69EA#ABH
Type apparaat 2-in-1 (hybride)
Verpakkingsinhoud 1x AC-adapter, 1x handleiding
Camera
Camera resolutie 720 p
Frontcamera ja
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5.0
WiDi nee
Wifi ja
Wifi Direct nee
Wifi-standaarden Wireless AC
Display
Artikelnummer 1675084
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 35.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 35.6 cm / 14 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 14 inch
Beeldschermkenmerken Full HD, IPS, LED backlight, 250 nits
Beeldverhouding 16:09
Instelbare helderheid ja
Led-backlight ja
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype IPS (In-Plane Switching)
Touchscreen ja
Energievoorziening
Aantal accucellen 3
Aantal batterijen 1
Batterijduur 8 uur
Capaciteit batterij 43 Wh
Oplaadtijd Snelle oplaadtijd (50%): 45 min
Opladen via USB-poort ja
Soort batterij Li-Ion
Vermogen netadapter 45 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart Intel
Grafische kaart UHD Graphics
Harde schijf
Grootte per schijf (GB) 128 GB
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 128 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 128 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 128 GB SSD
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Blu-rayspeler nee
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 2
Cache grootte 4 MB
Chipset Intel SoC
Processor Intel Core i3-1005G1
Processorsnelheid 1.2 GHz
Processorsnelheid met turbo 3.4 GHz
Uitvoering
Aantal luidsprekers 2
Besturingssysteem Windows 10 Home S
Geheugenkaartformaat SD
Geïntegreerd numeriek toetsenbord nee
Geïntegreerde microfoon ja
Geluidskaart Bang & Olufsen, HP Dual Speakers, HP Audio Boost (Gen 1)
Inclusief toetsenborddock nee
Kaartlezer ja
Kensington-beveiligingsslot nee
Luidspreker ja
Touchpad ja
Type toetsenbord QWERTY
Verlichte toetsen nee
Vingerafdruksensor nee
VR ready nee
Updatebeleid
Aanvullende update-informatie Onbekend
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 3200 MHz