Laagste prijs bekijken?
HP 17-cn3053nd - Laptop
X
De HP 17,3 inch laptop is slim ontworpen. Ervaar de betrouwbaarheid van een Intel-processor, snelleWi-Fi en voldoende opslagruimte. Wij staan voor je klaar met een scherm van 17,3 inch met smalle rand,een vergroot clickpad en een ‘lift-hinge’-scharnier. Daarnaast is hij EPEAT Gold-geregistreerd enEN...
De HP 17,3 inch laptop is slim ontworpen. Ervaar de betrouwbaarheid van een Intel-processor, snelleWi-Fi en voldoende opslagruimte. Wij staan voor je klaar met een scherm van 17,3 inch met smalle rand,een vergroot clickpad en een ‘lift-hinge’-scharnier. Daarnaast is hij EPEAT Gold-geregistreerd enENERGY STAR-gecertificeerd, en bevat hij gerecycled plastic uit consumentenproducten.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 40.07 cm |
| Product gewicht | 2080 g |
| Product hoogte | 1.99 cm |
| Product lengte | 25.78 cm |
| Verpakking breedte | 6.90 cm |
| Verpakking hoogte | 34.50 cm |
| Verpakking lengte | 52 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.96 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0199251346316 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BN6M0EA#ABH |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Laptop |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 41 Wh |
| Vermogen | 45 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 17.3 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 0199251346316 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 8 GB |
| Geheugenslot 2 | 4 GB |
| Intern geheugen | 8 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR4 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR4 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | HP Nederland, Krijgsman 75, 1186 DR Amstelveen |
| Fabrikant Naam | HP Nederland |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.6 |
| Processor implementatie | i5-1334U |
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |