HP 14S-FQ0056ND - Zilver
HP 14S-FQ0056ND - Zilver
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Ryzen 3-3250U Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 256 GB SSD Grafische kaart: AMD Radeon Graphics Met de HP 14S-FQ0054ND werk je overal productief op 14-inch display met flinterdunne randen voor maximaal kijkplezier en voldoende werkruimte. Dankzij een licht...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-05-2022
Vind de beste deal voor HP 14S-FQ0056ND - Zilver
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 14 inch (1920 x 1080) Processor: AMD Ryzen 3-3250U Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 256 GB SSD Grafische kaart: AMD Radeon Graphics
Dit krijg je erbij: 1x AC-adapter, 1x handleiding
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie Onbekend
Afmetingen (B/H/D) 32.4 cm x 1.8 cm x 22.5 cm / 1.46 kg
Behuizing Kunststof
Hoogte 1.8 cm
Kleur Zilver
Manufacturer Part Number (MPN) 20X06EA#ABH
Type apparaat Laptop
Verpakkingsinhoud 1x AC-adapter, 1x handleiding
Display
Artikelnummer 1671481
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 35.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 35.6 cm / 14 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 14 inch
Beeldschermkenmerken Full HD, IPS, LED backlight, 250 nits
Aantal batterijen 1
Batterijduur 7 uur
Capaciteit batterij 41 Wh
Oplaadtijd Snelle oplaadtijd (50%): 45 min
Opladen via USB-poort nee
Soort batterij Li-Ion
Vermogen netadapter 45 W
Harde schijf
Grootte per schijf (GB) 256 GB
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 256 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 256 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 256 GB SSD
Cache grootte 4 MB
Processor AMD Ryzen 3-3250U
Processorsnelheid 2.6 GHz
Processorsnelheid met turbo 3.5 GHz
Kensington-beveiligingsslot nee
Luidspreker HP Dual Speakers
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 2400 MHz