Laagste prijs bekijken?
HP 149A zwart
X
Makkelijk te beheren originele HP tonercartridges leveren afdrukken van professionele kwaliteit voor kleine en middelgrote bedrijven. Originele HP LaserJet tonercartridges met JetIntelligence produceren zakelijke documenten van hoge kwaliteit. Blijf productief met eenvoudig te beheren cartridges die...
Makkelijk te beheren originele HP tonercartridges leveren afdrukken van professionele kwaliteit voor kleine en middelgrote bedrijven. Originele HP LaserJet tonercartridges met JetIntelligence produceren zakelijke documenten van hoge kwaliteit. Blijf productief met eenvoudig te beheren cartridges die in twee formaten worden aangeboden [1] en zijn ontworpen met oog voor het milieu [2,3,4] en de beveiliging [5,6].
| EAN | 0194850663352 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1420372 |
| Type cartridge/toner | Origineel |
| EAN | 0194850663352 |
| Categorieën | Computer Printers & Inkt Cartridges & Toners Cartridges |
| Formaat cartridge | Standaard formaat |
| Kleur | Zwart |
| Merk | HP |
| Type cartridge/toner | Origineel |
| Cartridge formaat | Standaard formaat |
| Compatibel met | Zie titel |
| Gewicht | 1.07 g |
| Verpakking breedte | 362 mm |
| Verpakking hoogte | 198 mm |
| Verpakking lengte | 102 mm |