- voor aansluiting van een pc, notebook, MacBook, tablet, smartphone op SD-/microSD-geheugenkaarten, voor directe gegevensuitwisseling in beide richtingen - High-speed gegevensoverdrachtsnelheid tot 480 Mbps - hoogwaardige materialen en afwerking zorgen voor een excellente overdrachtskwaliteit - SD-...
- voor aansluiting van een pc, notebook, MacBook, tablet, smartphone op SD-/microSD-geheugenkaarten, voor directe gegevensuitwisseling in beide richtingen
- High-speed gegevensoverdrachtsnelheid tot 480 Mbps
- hoogwaardige materialen en afwerking zorgen voor een excellente overdrachtskwaliteit
- SD- en microSD-kaartlezer ondersteunde geheugenkaarten tot 2 TB
- kaartlezer voor het lezen en beschrijven van de geplaatste geheugenkaarten
- universeel te gebruiken voor stationaire en mobiele apparaten dankzij de combinatie van USB-A-stekker en micro-USB-stekker
- Plug & Play, geen handmatige software-/driver-installatie vereist
- voeding via USB
- besturingssysteem: Windows 11/10/8/7 en MAC OS 10.x
- smartphones en tablets met host-/OTG-functie en Android-besturingssysteem vanaf Android 4.0 en micro-USB-interface
Consumentenadvies:
Gebruik nooit beide aansluitingen tegelijk. Gebruik om problemen te voorkomen alleen kaarten met indeling FAT32/exFAT. Raadpleeg de productinformatie van de fabrikant om te achterhalen of uw apparaat geschikt is voor OTG.
De gebruiksaanwijzing voor de kaartlezer vindt u op www.hama.com onder artikelnummer 00200130.
| EAN | 4047443437938 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Type input/output | USB |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Dresdner Str. 9, 86653 Monheim, Duitsland |
| Fabrikant Naam | Hama B.V. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Zwart |
| Model | Hama 00200130 geheugenkaartlezer USB/Micro-USB Zwart |
| Systeemeisen | Windows 10/8/7 Mac OS 10.x Android 4.0 |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Voedingstype | USB |
| EAN | 4047443437938 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 00200130 |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 g |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 9.00 mm |
| Verpakking hoogte | 2.00 mm |
| Verpakking lengte | 23.00 mm |