Hama Autolader Laptop 15-24V/120W
Extra informatie
Product merk: Hama
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-07-2025
Vind de beste deal voor Hama Autolader Laptop 15-24V/120W
Eigenschappen
12V-aansluiting ja
Aansluitingen 7 notebookstekkers
Artikelnummer 1663118
Breedte 14 mm
Diepte 23 mm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Geschikt voor (merk) Universeel
Gewicht 0.452 kg
Hoogte 5 mm