Met het CORSAIR K70 CORE Gamingtoetsenbord speel je jouw beste spel en heb je een geweldige game- en typervaring. Zijdezachte CORSAIR Rode lineaire mechanische switches en twee lagen geluiddempend schuim voor een superieur typgeluid en -gevoel - eersteklas-CORSAIR-performance ten voeten uit. Pak mo...
Met het CORSAIR K70 CORE Gamingtoetsenbord speel je jouw beste spel en heb je een geweldige game- en typervaring. Zijdezachte CORSAIR Rode lineaire mechanische switches en twee lagen geluiddempend schuim voor een superieur typgeluid en -gevoel - eersteklas-CORSAIR-performance ten voeten uit. Pak moeiteloos de controle met een multifunctionele draaiknop en een programmeerbare mediaknop, in iCUE te configureren. Gebruik iCUE ook om de schitterende RGB-verlichting per toets van de K70 CORE aan te passen en je desktop om te turnen in een dynamisch kunstwerk. Sla dan je RGB-instellingen en macro's op in maximaal vijf ingebouwde profielen, zodat je ze altijd bij de hand hebt. Jouw ambitie begint met de K70 CORE.
*Alleen de NA-lay-out heeft ABS-double-shot-keycaps, terwijl de niet-NA-lay-out ABS-geverfde keycaps heeft.
Inhoud van de verpakking:
| Bluetooth | |
| Kabellengte | 1,8 m |
| Type verbinding | Bedraad |
| Breedte | 44,8 cm |
| Diepte | 15,3 cm |
| Ergonomisch ontwerp | |
| Gewicht | 0,6 kg |
| Hoogte | 3,54 cm |
| Kleur | Zwart |
| Polssteun | |
| Toetsenbord samenstelling | Number pad, Toetsenbord |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
| Artikelnummer | 937168 |
| Fabrikantcode | CH-910971E-NA |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Corsair |
| Oude apparaat gratis retour |
| Type stroomvoorziening | USB-poort pc/laptop |
| Aanbevolen voor genre game | Actie, Adventure, First Person Shooter, Indie, MMORPG, MOBA, Open World, RPG, Racing, Realtime Strategy, Simulatie, Sports |
| Aantal kleuren verlichting | 16,8 miljoen |
| Fysieke toetsenbordindeling | ANSI |
| Geografische toetsenbordindeling | US layout |
| Geschikt voor gaming | |
| Helderheid van achtergrondverlichting regelbaar | |
| Mechanische toetsen | |
| Morsbestendig | |
| Multimediasneltoetsen | |
| Programmeerbare toetsen | |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Typcomfort | Basisklasse |
| Type keycaps | Middel |
| Type mechanische toetsen | Cherry MX Red |
| Verlicht toetsenbord | |
| Vlakke toetsen |