Laagste prijs bekijken?
Case Logic Reflect 13-inch Laptopsleeve Donkerblauw
X
De Case Logic Reflect 13-inch Laptopsleeve Donkerblauw is een flexibele hoes van traagschuim dat je laptop goed beschermd tegen krassen en lichte stoten. Daarnaast haal je je laptop er gemakkelijk uit door de asymmetrische opening met ritssluiting.
De Case Logic Reflect 13-inch Laptopsleeve Donkerblauw is een flexibele hoes van traagschuim dat je laptop goed beschermd tegen krassen en lichte stoten. Daarnaast haal je je laptop er gemakkelijk uit door de asymmetrische opening met ritssluiting.
| Artikelnummer | 1596712 |
| Breedte | 36 cm |
| Diepte | 3 cm |
| Fabrieksgarantie | 25 jaar |
| Geheugenkaartvak | nee |
| Geschikt voor | Zakelijk/School |
| Geschikt voor (merk) | Universeel |
| Geschikt voor (model) | Universeel |
| Gewicht | 249g |
| Hoogte | 26.5 cm |
| Kleur | Blauw |
| Manufacturer Part Number (MPN) | REFPC-113 DARK BLUE |
| Materiaal | Polyester |
| Overige kenmerken | 13-inch laptop foam sleeve |
| Spatwaterbestendig | ja |
| Stootbestendig | ja |
| Tabletvak | nee |
| Type apparaat | Sleeve |
| Type tas | Sleeve |