Canon Cartridge PGI-530 PGBK Origineel Single Zwart 6117C001 Cartridge Features Highlights Leveromvang Canon PGI-530 PGBK inktcartridge zwart 1 st De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald. Opmerking Het aantal te printen pagina's (indien aangegeven) is een indicatie en...
Voor 20:30 uur besteld, morgen al in huis
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
| EAN | 4549292218268 |
| Kleur | Kleurloos |
| Merk | Canon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6117C001 |
| Type cartridge/toner | Origineel |
| EAN | 4549292218268 |
| Cartridge formaat | Standaard formaat |
| Compatibel met | TS8750, TS8751 |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |