Het Canon SG-201 Fotopapier is een semi-gloss fotopapier dat geleverd wordt in verpakkingen van 20 x A4 vellen. Dit satijnen afwerking papier geeft je fantastische foto's met een verminderde glans voor een zachtere finish. Dit echte semi-gloss Canon SG201 papier levert een professionele afwerking om...
Het Canon SG-201 Fotopapier is een semi-gloss fotopapier dat geleverd wordt in verpakkingen van 20 x A4 vellen. Dit satijnen afwerking papier geeft je fantastische foto's met een verminderde glans voor een zachtere finish. Dit echte semi-gloss Canon SG201 papier levert een professionele afwerking om je foto's en afbeeldingen elke keer fantastisch eruit te laten zien.
| Kleur van het product | Wit |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 29.7 cm |
| Aantal vel per pak | 20 |
| Afmetingen papier | A4 |
| Compatibele producten | PIXMA E4240, PIXMA E484, PIXMA G1400, PIXMA G1410, PIXMA G1411 |
| Gewicht printermedia | 260 g/m² |
| Mediafinish | Satijn |
| EAN | 4960999405377 |
| Merk | Canon |
| Type | SG-201 A4 20SH |