Laagste prijs bekijken?
Brother TN-3600 zwart
X
Met deze betrouwbare TN-3600 zwarte tonercartridge maakt u altijd zonder problemen duidelijke en heldere zwart-wit afdrukken. Speciaal ontworpen voor het printen van documenten die lang bewaard moeten blijven en niet gaan vlekken of binnen verloop van tijd vervagen. Geschikt voor professionele zwar...
Met deze betrouwbare TN-3600 zwarte tonercartridge maakt u altijd zonder problemen duidelijke en heldere zwart-wit afdrukken.
Speciaal ontworpen voor het printen van documenten die lang bewaard moeten blijven en niet gaan vlekken of binnen verloop van tijd vervagen. Geschikt voor professionele zwart-witlaserprinters van Brother.
Brother houdt rekening met de milieu-impact van cartridges in elke levensfase. Dit resulteert in minder afvalproductie. Al onze apparaten en cartridges worden geproduceerd om het milieu zo min mogelijk te belasten.
Originele Brother TN-3600 tonercartridge - Iedere keer de moeite waard.
| EAN | 4977766819794 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Brother |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TN3600 |
| Type cartridge/toner | Origineel |
| EAN | 4977766819794 |
| Compatibel met | Zie titel |
| Compatibele printer | HL-L6210DW, HL-L5210DW |
| Model | Brother TN-3600 tonercartridge 1 stuk(s) Origineel Zwart |
| Product breedte | 14.80 cm |
| Product hoogte | 24.60 cm |
| Product lengte | 36.30 cm |
| Verpakking hoogte | 246 mm |
| Verpakking lengte | 363 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 |