Laagste prijs bekijken?
Asus Vivobook S 16 Oled S5606ma-mx028w - Inch Intel Core Ultra 7 Gb 1 Tb
X
Deze ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX028W wordt geadviseerd voor studies die meer kracht eisen van de laptop. De laptop is in staat meerdere zware studie gerelateerde taken uit te voeren. Het OLED scherm biedt een verbluffende beeldkwaliteit dankzij het diepe zwartniveau, hoge contrastverhouding e...
Deze ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX028W wordt geadviseerd voor studies die meer kracht eisen van de laptop. De laptop is in staat meerdere zware studie gerelateerde taken uit te voeren. Het OLED scherm biedt een verbluffende beeldkwaliteit dankzij het diepe zwartniveau, hoge contrastverhouding en brede kijkhoeken. Deze laptop is razendsnel dankzij de snelle processor en SSD. Met de 16:10 beeldverhouding heb je meer verticale werkruimte op je scherm, waardoor je minder hoeft te scrollen.
Onze specialist adviseert deze laptop voor:
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A |
| Product breedte | 35.36 cm |
| Product gewicht | 1.5 kg |
| Product hoogte | 1.59 cm |
| Product lengte | 24.69 cm |
| Verpakking breedte | 32.30 cm |
| Verpakking hoogte | 6.80 cm |
| Verpakking lengte | 49.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.83 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387534397 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NB12E3-M00700 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verpakkingsinhoud | Laptop en oplader |
| Sound technology | Harman Kardon |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 75 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 90 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Beeldschermresolutie | 3200 x 2000 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 400 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type Adaptive Sync | Informatie niet beschikbaar |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Chromebook Plus | |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711387534397 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde webcamIngebouwde microfoon |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | LPDDR5X (Onboard) |
| Type geheugen 3 | Onbekend |
| Type geheugen 4 | Onbekend |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | BrailleleesregelTekst-naar-spraaksoftwareEye-tracking systemenSchermlezersVergrotingssoftware |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.8 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 11 |
| Processor implementatie | 155H |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | 1-zone RGB verlichting |
| Type videokaart | Intel Arc |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |