Laat uw visie stralen Alles gaat soepeler met de krachtige ASUS Vivobook 15 OLED, de laptop boordevol functies met een briljant 120Hz1 OLED HDR2 scherm met een 100% DCI-P3-gamma op bioscoopniveau. En alles is nog eenvoudiger ook, dankzij gebruiksvriendelijke functies zoals een 180° plat te leggen sc...
Laat uw visie stralen
Alles gaat soepeler met de krachtige ASUS Vivobook 15 OLED, de laptop boordevol functies met een briljant 120Hz1 OLED HDR2 scherm met een 100% DCI-P3-gamma op bioscoopniveau. En alles is nog eenvoudiger ook, dankzij gebruiksvriendelijke functies zoals een 180° plat te leggen scharnier, een fysiek webcamschild en speciale functietoetsen om de microfoon in of uit te schakelen. Uw gezondheid is in veilige handen dankzij ASUS Antimicrobial Guard Plus, dat vaak aangeraakte oppervlakken beschermt, en het grotere touchpad is nu vriendelijker voor de vingers. Geniet van de soepele power van de Vivobook 15 OLED!
Windows 11 Home
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 35.68 cm |
| Product gewicht | 1700 g |
| Product hoogte | 1.99 cm |
| Product lengte | 22.76 cm |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387831540 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NB10P1-M011J0 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikerschades |
| Verpakkingsinhoud | ASUS Vivobook 15 OLED X1505VA-L1800W Laptop |
| Sound technology | SonicMaster |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 50 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711387831540 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR4 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | No. 15, Lide Rd., Beitou Dist., Taipei City 112, Taiwan |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK COMPUTER INC. |
| Introductiejaar | 2025 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Nederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Schermlezers |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Maximum vermogen voor opladen | 0 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 0 W |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.9 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 0 |
| Processor implementatie | i7-13620H |
| Type computer processor | Intel Core i7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |