Asus Tuf Gaming Vg34vqel1a - 34 Inch 3440 X 1440 (ultrawide Quad Hd) 1 Ms 100 Hz
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Asus Tuf Gaming Vg34vqel1a - 34 Inch 3440 X 1440 (ultrawide Quad Hd) 1 Ms 100 Hz
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Ga volledig op in jouw favoriete games met de 34-inch Asus TUF Gaming VG34VQEL1A-gamingmonitor. Met een ultrabrede UWQHD-resolutie van 3440x1440 pixels dompelt deze monitor je onder in rijke details en verbluffende beelden. Of je nu aan het gamen bent, films kijkt of aan creatieve projecten werkt, deze monitor levert een verbluffende visuele ervaring. Met FreeSync-technologie elimineert de VG34VQEL1A monitor haperingen en tearing, waardoor je vloeiende en naadloze gameplay krijgt, zelfs bij hoge framerates. Dit zorgt voor een concurrentievoordeel in snelle actiespellen, waar elke milliseconde telt. Met een beeldverversingssnelheid van 100 Hz biedt deze monitor een uiterst responsieve weergave, zodat je snel bewegende beelden soepel en scherp kunt ziet. En dankzij HDR krijgen donkere scènes diepere zwarttinten en heldere scènes meer dynamische hoogtepunten, waardoor de algehele beeldkwaliteit wordt verbeterd en je game-ervaring naar een hoger niveau wordt getild.
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal HDMI 2.0 poorten 2
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 2
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie Geen aanvullende garantie-informatie
Afmetingen met voet (B/H/D) 80.8 cm / 41.1 cm / 24.9 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 80.8 cm / 37 cm / 11.1 cm
Diepte zonder standvoet 11.1cm
Fabrieksgarantie 3jaar
Gewicht 8.07kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) 90LM06F0-B01E70
Type apparaat Gamingmonitor
Verpakkingsinhoud Monitor, netsnoer, handleiding, HDMI-kabel, USB-kabel
VESA-standaard 100 x 100 mm
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 100 Hz
FreeSync
G-Sync
Scherm responstijd 1 milliseconde
Connectivity
Aansluitingen 2x HDMI 2.0, 1x Displayport 1.2, 3x USB 3.2 Gen 1 Downstream
DisplayPort-versie 1.2
Geïntegreerde USB-hub
HDMI-versie 2.0
Stroomtoevoer via USB-C
EAN
EAN 4711081867418
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 29.5 W
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 86.4cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 34inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) F
Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) 31kWh
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 807.8 x 111 x 370.3 mm
Curved
Product breedte 807.80 cm
Product gewicht 8070 kg
Product hoogte 540.60 cm
Product lengte 248.50 cm
Goed om te weten
Beeldschermresolutie 3440 x 1440
Beeldverhouding 21:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Gaming
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 34 Inch
Screen technologie LED
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Monitor + AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-A naar USB Type-B kabels
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Blauw licht filter
Contrast ratio 3000:1
HDR
Helderheid 300
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Type HDR HDR 10
Modelgegevens
EAN 4711081867418
Merk ASUS
Taal handleiding Universeel | Engels
Verpakking breedte 915 mm
Verpakking hoogte 495 mm
Verpakking lengte 280 mm
Overige kenmerken
CE markering Zichtbaar
Gewicht 11.3 g
Kleur Zwart
MPN (Manufacturer Part Number) 90LM06F0-B01E70
Technische eigenschappen
Paneeltype VA (Vertical Alignment)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Uitvoering
Curved scherm
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde webcam
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
Overige kenmerken Mat scherm
Pivot-functie
Touchscreen
Vermogen luidspreker(s) 2x 2W
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 16,7 miljoen
Beeldfrequentie 100 Hz
Beeldresolutie UWQHD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 86.4 cm / 34 inch
Beeldverhouding 16:9
Color space (sRGB) 125%
Contrastverhouding 3.000:1
Helderheid 300cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Native beeldfrequentie 100Hz