Asus Tuf Gaming Vg34vq3b - 34 Inch 3440 X 1440 (wqhd) 1 Ms 180 Hz
TUF Gaming VG34VQ3B Gaming Monitor - 34" WQHD (3440x1440), gebogen, 180Hz, ELMB SYNC, FreeSync Premium, 1ms MPRT, 90% DCI-P3, DisplayWidget Center 34” WQHD (3440x1440) 1500R gebogen gaming-monitor met ultrasnelle 180Hz verversingssnelheid, ontworpen voor professionele gamers en indringende gameplay...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Asus Tuf Gaming Vg34vq3b - 34 Inch 3440 X 1440 (wqhd) 1 Ms 180 Hz
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
TUF Gaming VG34VQ3B Gaming Monitor - 34" WQHD (3440x1440), gebogen, 180Hz, ELMB SYNC, FreeSync Premium, 1ms MPRT, 90% DCI-P3, DisplayWidget Center
  • 34” WQHD (3440x1440) 1500R gebogen gaming-monitor met ultrasnelle 180Hz verversingssnelheid, ontworpen voor professionele gamers en indringende gameplay