ASUS S500TC-711700013W
ASUS S500TC-711700013W
Intel Core i7-11700 (16MB Cache, 2.5GHz), 16GB DDR4-SDRAM, 1000GB SSD, Intel UHD Graphics 750, LAN, WLAN, Bluetooth, Windows 11 Home 64-bit
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 15-02-2024
Vind de beste deal voor ASUS S500TC-711700013W
Momenteel niet leverbaar
Design
Aantal 3.5" bays 2
Kleur van het product Zwart
Type behuizing Toren
Energie
Stroomverbruik (max) 500 W
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 16 GB
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Maximum intern geheugen 64 GB
Gewicht en omvang
Breedte 16 cm
Diepte 38 cm
Gewicht 7 kg
Hoogte 35.5 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics 750
Inhoud van de verpakking
Inclusief monitor
Inclusief muis
Inclusief toetsenbord
Kenmerken
Producttype PC
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Netwerk
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Ethernetsnelheid 10, 100, 1000 Mbit/s
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6 (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Geheugenslots 2x DIMM
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 1000 GB
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon uitgangen 1
Aantal PS/2 poorten 2
Aantal USB 2.0 poorten 4
Aantal VGA (D-Sub) poorten 1
Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)
Ethernet LAN
Microfooningang
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 16
Aantal processorkernen 8
Chipset moederbord Intel B560
Processor cache 16 MB
Processor frequentie 2.5 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.9 GHz