Asus S500MC-711700019W
Asus S500MC-711700019W
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-08-2023
Vind de beste deal voor Asus S500MC-711700019W
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie pickup & return
Afmetingen (B x H x D) 16 cm x 36.78 cm x 31.89 cm
Behuizing Plastic
Breedte 16 cm
Diepte 31.89 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 5.9 kg
Hoogte 36.78 cm
Kleur Zwart
Type apparaat Desktop
Verpakkingsinhoud 500W power supply
Connectiviteit
Aansluitingen 1x Headphone, 1x MIC in, 2x USB 2.0 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI , 1x DVI
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5.0
Ingebouwde luidsprekers nee
Wifi ja
Wifi-standaarden 802.11AX
Grafiekkaart
Fabrikant grafische kaart NVIDIA
Grafische kaart GeForce GT1030 2GB
Harde schijf
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 512 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 512 GB
Totale opslagruimte 512 GB
Type opslag SSD
Main board
Chipset B560
Optisch loopwerk
Optische drive nee
Processor
Artikelnummer 1712894
Processor Intel Core i7-11700
Processormerk Intel®
Processormodel Core™ i7
Processorsnelheid 2.5 GHz
Processorsnelheid met turbo 4.9 GHz