De ASUS RT-BE88U is een dual-band wifi 7 router. De router beschikt over 10 Gbps, 2.5 Gbps en 1 Gbps ethernet poorten. Daarnaast heeft de router één 10G SFP+ poort. De RT-BE88U haalt met WiFi 7 razendsnelle draadloze snelheden tot 7200Mbps, voor naadloos streamen, gamen en data-intensieve taken. Dua...
De ASUS RT-BE88U is een dual-band wifi 7 router. De router beschikt over 10 Gbps, 2.5 Gbps en 1 Gbps ethernet poorten. Daarnaast heeft de router één 10G SFP+ poort. De RT-BE88U haalt met WiFi 7 razendsnelle draadloze snelheden tot 7200Mbps, voor naadloos streamen, gamen en data-intensieve taken. Dual-band Multi-Link Operation (MLO) beheert op intelligente wijze het netwerkverkeer en bundelt bandbreedte op zowel de 2.4GHz- als de 5GHz-band, waardoor opstoppingen worden verminderd en de doorvoer wordt gemaximaliseerd. Verbinding maken met meerdere banden maakt naadloos schakelen mogelijk, waarbij uw data worden toegewezen aan de meest geschikte band om latentie te verminderen.
De ASUS router gebruikt een geavanceerde CPU om zijn WiFi 7-technologie en geavanceerde netwerkfuncties de vrije loop te laten. Het verfijnde en vergrote koellichaam houdt de router koel en comfortabel, voor betrouwbare, zeer solide prestaties. Sluit je telefoon aan op de USB-poort van de router voor alternatief primair of back-up internet met 4G of 5G data. De RT-BE88U wordt geleverd met vier afneembare antennes, zodat je ze fysiek kunt verplaatsen om beter aan specifieke behoeften te voldoen, inclusief het overwinnen van obstakels zoals muren of andere interferentie.
| Aantal 1 Gigabit LAN poorten | 4 |
| Aantal 10 Gigatbit LAN poorten | 1 |
| Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten | 4 |
| Aantal ethernet poorten | 9 |
| Aantal WAN-poorten | 2 |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 10 Gbps) |
| Geïntegreerd modem | |
| Link aggregatie | |
| PoE ondersteuning | |
| Type LAN poorten | 1 Gigabit10 Gigabit2.5 Gigabit |
| Aantal interne/externe WiFi antennes | 4 |
| Type WIFI netwerk | Simultaneous dual-band |
| WiFi Snelheid 2,4 GHz | 1376 Mbps |
| WiFi Snelheid 5 GHz | 5760 Mbps |
| WiFi Snelheid Totaal | 7200 Mbps |
| WiFi Standaard | WiFi 7 |
| EAN | 4711387335680 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Kleur | Zwart |
| Product breedte | 30 cm |
| Product gewicht | 1.06 kg |
| Product hoogte | 6.05 cm |
| Product lengte | 18.80 cm |
| Verpakking breedte | 24.70 cm |
| Verpakking hoogte | 12.60 cm |
| Verpakking lengte | 38.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2552 g |
| Verpakkingsinhoud | RT-BE88U WiFi router, RJ-45 kabel, stroomadapter |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | DuitsEngelsFransNederlands |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387335680 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Merk | ASUS |
| Model | WiFi 7 | 10 Gbps | 7200 Mbps |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90IG08V0-MO3N0V |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| App werkt op besturingssyteem | AndroidiOSiPadOSWindows |
| Betaalde diensten vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist |
| Bediening via mobiele app | |
| Ondersteunt Matter | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aanvullende functies | Port forwarding, Port triggering, Support Samba (storage), Media server, Beamforming: standard-based and universal |
| Beamforming | |
| Gastnetwerk | |
| Geoptimaliseerd voor Gaming | |
| Multiroom | |
| Netwerk beveiliging opties | WPA2WEPWPA3 |
| Ouderlijke controle | |
| QoS | |
| Seamless Roaming | |
| Simkaartslot | |
| Type MIMO | MU-MIMO |
| UPnP | |
| VPN pass-through |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 1 |
| USB | |
| USB-versies | USB 3.0 |