Laagste prijs bekijken?
Asus Rog Zephyrus G16 Gu605cx-qr075w - 16 Inch Core™ Ultra 9 285h 64 Gb 2 Tb Geforce Rtx™ 5090
X
De ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CX-QR075W is een high-performance gaming-laptop die ongekende kracht en draagbaarheid combineert. Aangedreven door de Intel Core Ultra 9 285H-processor met 16 cores en een boostklok tot 5,4 GHz, levert deze laptop uitzonderlijke prestaties voor zowel gaming als producti...
De ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CX-QR075W is een high-performance gaming-laptop die ongekende kracht en draagbaarheid combineert. Aangedreven door de Intel Core Ultra 9 285H-processor met 16 cores en een boostklok tot 5,4 GHz, levert deze laptop uitzonderlijke prestaties voor zowel gaming als productiviteit.
De NVIDIA GeForce RTX 5090 videokaart zorgt voor realistische beelden en vloeiende gameplay, zelfs bij de meest veeleisende titels. Met 64 GB DDR5 RAM en een 2 TB SSD, biedt de Zephyrus G16 snelle laadtijden en voldoende opslagruimte voor al je games en bestanden.
Het 16-inch WQXGA Mini LED-scherm met een hoge resolutie en snelle verversingssnelheid zorgt voor een meeslepende visuele ervaring met levendige kleuren en scherpe details. Het slanke en lichte ontwerp maakt deze laptop ideaal voor gamers en professionals die onderweg topprestaties nodig hebben.
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type C |
| Product breedte | 35.40 cm |
| Product gewicht | 1950 g |
| Product lengte | 24.60 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387879559 |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NR0M65-M005T0 |
| Type laptop | Gaming laptop |
| Verpakkingsinhoud | ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CX-QR075W, Stroom adapter, quick start guide |
| Sound technology | Dolby Atmos |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 90 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 240 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 240 Hz |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1600 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 400 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711387879559 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde webcamIngebouwde microfoonGezichtsherkenning |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | VergrotingssoftwareEye-tracking systemenBrailleleesregelSchermlezersTekst-naar-spraaksoftware |
| Wifi vereist |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Opslagcapaciteit Flash | 2000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 2000 GB |
| Type extern geheugenslot | SD-kaart |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.4 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 13 |
| Processor implementatie | 285H |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 9 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Per-key RGB verlichting |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | 24 GB |
Asus Rog Zephyrus G16 Gu605cx-qr075w - 16 Inch Core™ Ultra 9 285h 64 Gb 2 Tb Geforce Rtx™ 5090
X