ASUS ROG Zephyrus G14 GA401QE-HZ046T
De Asus ROG Zephyrus G14 GA401QE-HZ046T is uitgerust met een Ryzen R9-5900HS processor en wordt aangedreven door een NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti met 4 GB GDDR6. De Asus ROG Zephyrus G14 GA401QE-HZ046T, die in staat is om beeldverversingssnelheden van 144 Hz te leveren, in combinatie met zijn 1 TB SSD...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 15-05-2022
Vind de beste deal voor ASUS ROG Zephyrus G14 GA401QE-HZ046T
Momenteel niet leverbaar
De Asus ROG Zephyrus G14 GA401QE-HZ046T is uitgerust met een Ryzen R9-5900HS processor en wordt aangedreven door een NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti met 4 GB GDDR6. De Asus ROG Zephyrus G14 GA401QE-HZ046T, die in staat is om beeldverversingssnelheden van 144 Hz te leveren, in combinatie met zijn 1 TB SSD, heeft alles wat nodig is om een draagbare gaming-laptop te zijn.
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 4
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Audio
Ingebouwde microfoon
Vermogen luidsprekers 2.5 W
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Beeldverversing frequentie 144 Hz
HD type Full HD
Helderheid 300 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Beveiliging
Wachtwoordbeveiliging
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Wit
Energie
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsspanning 20 V
AC-adapter, uitgangsstroom 9 A
AC-adapter, vermogen 180 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
Geheugen
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Gewicht en omvang
Breedte 32.4 cm
Diepte 22 cm
Gewicht 1.6 kg
Hoogte 1.79 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti
Discreet grafisch geheugen 4 GB
On-board grafisch adapter model AMD Radeon Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenbord met achtergrondverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.1
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6 (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 1000 GB
SSD interface(s) NVMe, PCI Express 3.0
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 2
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 2.0b
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 2
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processorkernen 8
Processor cache 16 MB
Processor frequentie 3 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.6 GHz