Asus Rog Strix Xg27acms - 27 Inch 2560 X 1440 (qhd) 1 Ms 320 Hz
ROG Strix XG27ACMS USB Type-C Gaming Monitor – 27" 2560x1440, 320Hz overklokt (vanaf 144Hz), 0,3ms (min.), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, G-Sync compatibel, DisplayWidget Center, statiefaansluiting, HDR 27” 2560 x 1440 HDR gaming monitor met ultrasnelle 320Hz (overklokt) verver...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Asus Rog Strix Xg27acms - 27 Inch 2560 X 1440 (qhd) 1 Ms 320 Hz
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
ROG Strix XG27ACMS USB Type-C Gaming Monitor – 27" 2560x1440, 320Hz overklokt (vanaf 144Hz), 0,3ms (min.), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, G-Sync compatibel, DisplayWidget Center, statiefaansluiting, HDR
  • 27” 2560 x 1440 HDR gaming monitor met ultrasnelle 320Hz (overklokt) verversingssnelheid, ontworpen voor professionele gamers en indringende gameplay