Laagste prijs bekijken?
ASUS ROG Ally X
X
Speel je favoriete pc games nu op de ASUS ROG Ally X. Met het full hd 7 inch touchscreen en 500 nits springen de kleuren uit je beeldscherm. Je games starten snel op door de AMD Ryzen Z1 Extreme processor en AMD Radeon Navi3 videokaart. De ROG Ally X draait op Windows 11. Dit betekent dat je alle ga...
Speel je favoriete pc games nu op de ASUS ROG Ally X. Met het full hd 7 inch touchscreen en 500 nits springen de kleuren uit je beeldscherm. Je games starten snel op door de AMD Ryzen Z1 Extreme processor en AMD Radeon Navi3 videokaart. De ROG Ally X draait op Windows 11. Dit betekent dat je alle game launchers installeert op je handheld gaming console. Of je nu Fortnite via Epic Games of Halo Infinite via Xbox GamePass speelt, je downloadt elke game zonder problemen. Met de extra knoppen op de achterkant reageer je snel in een game. Deze handheld gaming console heeft een opslagcapaciteit van 1 TB. Zo sla je genoeg games op. Log snel in op je ROG Ally met je vingerafdruk. Zo start je je game binnen no-time op.
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| Scart aansluiting | 0 |
| WIFI |
| EAN | 4711387580219 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 48 maanden na introductiedatum |
| Verpakkingsinhoud | ASUS ROG Ally X - RC72LA-NH007W - Handheld Gaming Console - 1TB |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist |
| 4K-video ondersteuning | |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal controllers meegeleverd | Geen |
| Aantal ethernet poorten | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Bluetooth | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Draagbaar | |
| Extern geheugenslot | N |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor type oplader | Oplader |
| HDR | |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief game(s) | |
| Maximum vermogen voor opladen | 100 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 35 W |
| Online lidmaatschap meegeleverd | |
| Optische drive compatible media | Geen compatibiliteit |
| Personage van toepassing | |
| Reparatie type | Carry-in |
| Snel laden functionaliteit | |
| Taal handleiding | NederlandsDuitsEngelsFrans |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Type indicator | Standard edition |
| Type input/output | USB-CUSBJack (3.5mm) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Verpakking breedte | 133 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 295 mm |
| Virtual Reality mogelijkheden | Niet geschikt voor VR |
| Game platform | Windows |
| Kleur | Zwart |
| Merk | ASUS |
| Model | ROG Ally |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NV00F1-M000E0 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| 4K-gaming ondersteuning | |
| Opslagcapaciteit | 1 TB |
| Verpakkingsgewicht | 1.55 kg |
| Zichtbare microfoon |