Asus M241DAT-BA058T Desktop Zwart
ASUS Vivo AiO M241DAT-BA058T. Producttype: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: AMD Ryzen 5, Frequentie van processor: 2,1 GHz. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-10-2021
Vind de beste deal voor Asus M241DAT-BA058T Desktop Zwart
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
ASUS Vivo AiO M241DAT-BA058T. Producttype: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: AMD Ryzen 5, Frequentie van processor: 2,1 GHz. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. Ingebouwde camera. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingen achterzijde
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal HDMI-poorten 2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 4
Aantal USB 2.0-poorten 1
HDMI versie 1.4
Algemeen
Artikelnummer 372591699
EAN 4711081143819
Antenne
Soort antenne 1x1
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 60,5 cm (23.8")
HD type Full HD
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kabelslot sleuf type Kensington
Centrale besturingseenheid
Ethernet LAN
Design
Kleur van het product Zwart
Draadloos LAN
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN-eigenschappen
Ethernet LAN
Geheugen
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter
On-board graphics adapter model AMD Radeon Vega 8
Inputs
Kenmerken
Type product Alles-in-één-pc
Kleur
Kleur van het product Zwart
Muis
Inclusief muis
Multimedia
Ingebouwde camera
Ingebouwde luidsprekers
Netwerk
Bluetooth
Wifi
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Opslagmedia SSD
Soort optische drive
SSD capaciteit 512 GB
SSD interfaces NVMe,PCI Express 3.0
SSD-vormfactor M.2
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Optische drive
Soort optische drive
Overige
Aantal HDMI-invoerpoorten 1
Aantal HDMI-uitvoerpoorten 1
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsspanning 19 V
AC-adapter, vermogen 90 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
Antireflectiescherm
Audiosysteem Sonic Master
BIOS wachtwoord
Bluetooth-versie 5.0
Breedte apparaat (met standaard) 540 mm
Camera HD-type HD
Combo koptelefoon/microfoon port
Diepte apparaat (met standaard) 409 mm
Frequentie van processor 2,1 GHz
Geheugen slots type SO-DIMM
Gewicht (met standaard) 5,4 kg
Harde schijf, wachtwoord gebruiker
Helderheid 250 cd/m²
Hoogte apparaat (met standaard) 165 mm
Ingebouwde microfoon
Kleurbereik 100 procent
Kleurnaam Black
RGB-kleurruimte sRGB
Soort paneel IPS
Toetsenbord inbegrepen
Touchscreen
Trusted Platform Module (TPM)
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 2
Aantal USB 2.0-poorten 1
HDMI versie 1.4
Processor
Aantal processorkernen 4
Maximale turbofrequentie van processor 3,7 GHz