ASUS all-in-one computer M241DAK-BA069T
ASUS M241DAK-BA069T. Producttype: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: AMD Ryzen 7, Frequentie van processor: 2,3 GHz. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapacit...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-09-2023
Vind de beste deal voor ASUS all-in-one computer M241DAK-BA069T
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
ASUS M241DAK-BA069T. Producttype: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: AMD Ryzen 7, Frequentie van processor: 2,3 GHz. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon RX Vega 10. Ingebouwde camera. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingen achterzijde
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal HDMI-poorten 2
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 4
Aantal USB 2.0-poorten 1
Algemeen
Artikelnummer 372589181
EAN 4711081043522
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 60,5 cm (23.8")
HD type Full HD
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kabelslot sleuf type Kensington
Centrale besturingseenheid
Ethernet LAN
Design
Kleur van het product Zwart
Producttype Alles-in-één-pc
Draadloos LAN
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN-eigenschappen
Ethernet LAN
Geheugen
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 540 mm
Diepte apparaat (met standaard) 409 mm
Gewicht (met standaard) 5,4 kg
Hoogte apparaat (met standaard) 165 mm
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter
On-board graphics adapter model AMD Radeon RX Vega 10
Kleur
Kleur van het product Zwart
Netwerk
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Wi-Fi
Opnamemodi
Ingebouwde microfoon
Overige
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsspanning 19 V
AC-adapter, vermogen 90 W
AC-adapterfrequentie 50/60 Hz
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Camera HD-type HD
Combo koptelefoon/microfoon port
Helderheid 250 cd/m²
Ingebouwde camera
Ingebouwde luidsprekers
Kleurbereik 100 procent
Maximale turbofrequentie van processor 4 GHz
Opslagmedia SSD
Processor cache 4 MB
Processorfabrikant AMD
Processorfamilie AMD Ryzen 7
Processormodel 3700U
RGB-kleurruimte sRGB
Soort antenne 1x1
Soort optische drive
Soort paneel IPS
SSD interfaces PCI Express 3.0
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Poorten & interfaces
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Wi-Fi
Prestatie
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Ingebouwde microfoon
Processor
Aantal processorkernen 4
Frequentie van processor 2,3 GHz