Laagste prijs bekijken?
Apple Smart Folio Voor Ipad Pro (2024) - 11 Inch Zwart
X
Met de Smart Folio voor iPad Pro (M4) heb je meer keuze uit verschillende kijkhoeken. Zo kun je op je gemak lezen, kijken, typen, of een FaceTime-gesprek voeren. Als je ’m open- of dichtklapt, gaat de sluimerstand van je iPad Pro automatisch uit of aan. Hij is dun en licht, maar beschermt je iPad Pr...
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Met de Smart Folio voor iPad Pro (M4) heb je meer keuze uit verschillende kijkhoeken. Zo kun je op je gemak lezen, kijken, typen, of een FaceTime-gesprek voeren. Als je ’m open- of dichtklapt, gaat de sluimerstand van je iPad Pro automatisch uit of aan. Hij is dun en licht, maar beschermt je iPad Pro toch van voor tot achter.
Folioblad 27,9 cm (11") Zwart Staande modus Krasbestendig
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0195949438684 |
| Inclusief auto-wake functie | |
| Regelbare standen |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor schermgrootte | 11 |
| Maximale schermformaat | 11 Inch |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Tolnasingel 2, 2411 PV Bodegraven, Nederland. +31 88 133 4000 |
| Fabrikant Naam | TD SYNNEX Netherlands B.V. |
| Bescherming van zijde | Voorkant |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunstleer |
| Type hoesje | Smart Cover |
| Geschikt voor tabletmodel | Apple iPad Pro 11 (2024)Apple iPad Pro 11 (2025) |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Ontwerp | Effen kleur |
| Ruimte voor toetsenbord | |
| Speciaal voor kinderen | |
| Variant | Standaard model |
| Verpakking breedte | 18.80 cm |
| Verpakking hoogte | 1.80 cm |
| Verpakking lengte | 27.80 cm |
| EAN | 0195949438684 |
| Merk | Apple |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MW983ZM/A |
| Verpakkingsgewicht | 445 g |
| Verpakkingsinhoud | Tablethoes |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |