Laagste prijs bekijken?
Apple Smart Folio Voor Ipad Air (2024) - 13 Inch Violet
X
Met de Smart Folio voor iPad Air (M2) heb je meer keuze uit verschillende kijkhoeken. Zo kun je op je gemak lezen, kijken, typen, of een FaceTime-gesprek voeren. Als je ’m open- of dichtklapt, gaat de sluimerstand van je iPad Air automatisch uit of aan. Hij is dun en licht, maar beschermt je iPad Ai...
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Met de Smart Folio voor iPad Air (M2) heb je meer keuze uit verschillende kijkhoeken. Zo kun je op je gemak lezen, kijken, typen, of een FaceTime-gesprek voeren. Als je ’m open- of dichtklapt, gaat de sluimerstand van je iPad Air automatisch uit of aan. Hij is dun en licht, maar beschermt je iPad Air toch van voor tot achter.
| EAN | 0195949439049 |
| Inclusief auto-wake functie | |
| Regelbare standen |
| Geschikt voor merk | Apple |
| Geschikt voor schermgrootte | 13 |
| Maximale schermformaat | 13 Inch |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Tolnasingel 2, 2411 PV Bodegraven, Nederland. +31 88 133 4000 |
| Fabrikant Naam | TD SYNNEX Netherlands B.V. |
| Bescherming van zijde | Voorkant |
| Hoes opdruk | Effen kleur |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Kunstleer |
| Type hoesje | Smart Cover |
| Geschikt voor tabletmodel | Apple iPad Air 13 (2024)Apple iPad Air 13 (2025) |
| Mate van valbescherming | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Ontwerp | Effen kleur |
| Ruimte voor toetsenbord | |
| Speciaal voor kinderen | |
| Variant | Standaard model |
| Verpakking breedte | 22.60 cm |
| Verpakking hoogte | 1.80 cm |
| Verpakking lengte | 30.90 cm |
| EAN | 0195949439049 |
| Merk | Apple |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MWKD3ZM/A |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
| Verpakkingsinhoud | Tablethoes |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |