Laagste prijs bekijken?
Apple Macbook Pro (2026) - 14 Inch M5 (15c Cpu/16c GPu) 24 Gb 2 Tb Silver
X
MacBook ProSnelheid zit in de familie.Nu met M5, M5 Pro en M5 Max. M5, M5 Pro en M5 Max. Een familie van krachtpatsers Een krachtig platform voor kunstmatige intelligentie. Slim tot in de kern Langste batterijduur ooit in een Mac. Tot wel 24 uur. Voel je vrij als een vogel macOS Tahoe. Een schitter...
MacBook Pro
Snelheid zit in de familie.
Nu met M5, M5 Pro en M5 Max.
M5, M5 Pro en M5 Max. Een familie van krachtpatsers
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 3 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 0 |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB4 Gen 2 x 2 Type CUSB4 Gen 3 x 2 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 2 Type CThunderbolt 5 Type C |
| Product breedte | 31.26 cm |
| Product gewicht | 1600 g |
| Product hoogte | 1.55 cm |
| Product lengte | 22.12 cm |
| Verpakking breedte | 6.10 cm |
| Verpakking hoogte | 26.40 cm |
| Verpakking lengte | 35.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.37 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0195951254784 |
| Merk | Apple |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MJLV4N/A |
| Type laptop | Macbook (met Mac OS) |
| Verpakkingsinhoud | MacBook Pro USB‑C-naar-MagSafe 3-kabel (2 m) |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 72.4 Wh |
| Inclusief adapter(s) |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Beeldschermresolutie | 3024 x 1964 |
| Helderheid | 1000 |
| Schermgrootte | 14.2 Inch |
| Screen technologie | XDR |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Mac OS |
| EAN | 0195951254784 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 24 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | https://support.apple.com/nl-nl/contact |
| Fabrikant Adres | Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Ireland |
| Fabrikant Naam | Apple Inc. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | iPadOSiOS |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | VergrotingssoftwareAssistiveTouchSchermlezersSysteembesturingssoftwareTekst-naar-spraaksoftware |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | SATA |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 2000 GB |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 15 |
| Processor implementatie | M5 Pro |
| Type computer processor | Apple M5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Apple M5 (10-core) |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |