Laagste prijs bekijken?
Apple MacBook Pro 16 inch M4 Max (14 core CPU/32 core GPU) 36GB/1TB Zilver QWERTY
X
MacBook Pro Met de superkracht van M4. M4, M4 Pro en M4 Max. Klaar voor alles wat onmogelijk is Langste batterijduur ooit in een Mac. Tot wel 24 uur Liquid Retina XDR-display. Onvoorstelbaar helder 12MP Center Stage-camera. De focus ligt op jou Gemaakt voor Apple Intelligence. Persoonlijk. Privé. Vo...
MacBook Pro
Met de superkracht van M4.
M4, M4 Pro en M4 Max. Klaar voor alles wat onmogelijk is
Langste batterijduur ooit in een Mac. Tot wel 24 uur
Liquid Retina XDR-display. Onvoorstelbaar helder
12MP Center Stage-camera. De focus ligt op jou
Gemaakt voor Apple Intelligence. Persoonlijk. Privé. Vol power
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 3 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 0 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 2 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CThunderbolt 5 Type CUSB4 Gen 2 x 2 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB4 Gen 3 x 2 Type C |
| Product breedte | 35.57 cm |
| Product gewicht | 2150 g |
| Product hoogte | 1.68 cm |
| Product lengte | 24.81 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0195949868726 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Apple |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MX2V3ZE/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Macbook (met Mac OS) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersfouten en schade |
| Verpakkingsinhoud | Apple MacBook Pro Apple M M4 Max |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 100 Wh |
| Vermogen | 140 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Beeldschermresolutie | 3456 x 2234 |
| Helderheid | 1000 |
| Schermgrootte | 16.2 Inch |
| Screen technologie | AMOLED |
| Touchscreen | |
| Type Adaptive Sync | Informatie niet beschikbaar |
| Operatingsysteem | Mac OS |
| EAN | 0195949868726 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 36 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | https://support.apple.com/nl-nl/contact |
| Fabrikant Adres | Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Ireland |
| Fabrikant Naam | Apple Inc. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Systeembesturingssoftware |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Processor implementatie | M4 Max |
| Type computer processor | Apple M4 Max |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Apple M4 Pro 32-core |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Apple MacBook Pro 16 inch M4 Max (14 core CPU/32 core GPU) 36GB/1TB Zilver QWERTY
X