Laagste prijs bekijken?
Apple Macbook Neo (2026) - 13 Inch A18 Pro 8 Gb 256 Citrus
X
MacBook Neo, om verliefd op te worden De MacBook Neo gaat overal met je mee, van ’s ochtends tot ’s avonds, met constante prestaties en tot 16 uur batterijduur om te werken, creëren of ontspannen zonder beperkingen. Het stevige aluminium design is verkrijgbaar in 4 prachtige kleuren en het 13-i...
De MacBook Neo gaat overal met je mee, van ’s ochtends tot ’s avonds, met constante prestaties en tot 16 uur batterijduur om te werken, creëren of ontspannen zonder beperkingen. Het stevige aluminium design is verkrijgbaar in 4 prachtige kleuren en het 13-inch (33 cm) Liquid Retina-display is een genot voor je ogen. De A18 Pro-chip, ontworpen voor AI en Apple Intelligence, geeft je toegang tot een verrassend hoog prestatieniveau tegen een spectaculaire prijs.
Zodra je de MacBook Neo opent, levert de A18 Pro-chip de prestaties en AI-mogelijkheden die je nodig hebt om familiefoto’s te bewerken, spreadsheets uit te werken, lesnotities samen te vatten of je onder te dompelen in de nieuwste Apple Arcade-game. De Apple-chip en alle belangrijke componenten zijn ontworpen om AI-taken efficiënt op het apparaat zelf uit te voeren. Apple Intelligence helpt je bovendien om te schrijven, jezelf uit te drukken en dingen moeiteloos voor elkaar te krijgen, met baanbrekende privacybescherming bij elke stap.
Het prachtige 13‑inch (33 cm) Liquid Retina-display van de MacBook Neo is een feestje voor je ogen. Met een resolutie van 2.408 x 1.506 pixels, een helderheid tot 500 nits en ondersteuning voor 1 miljard kleuren zien beelden er sprankelend uit en blijft tekst haarscherp. En dat briljante beeld draag je mee in een stevig aluminium design, verkrijgbaar in Zilver, Blush, Citrus en Indigo, elk met een toetsenbord in een bijpassende kleur.
De MacBook Neo is uitgerust met een FaceTime HD 1.080p-camera voor heldere en natuurlijke videogesprekken, en een systeem met 2 microfoons dat je stem nauwkeurig oppikt. Daarnaast zorgen 2 speakers aan de zijkant voor een meeslepend geluid dat Audio Spatial ondersteunt, zodat je helemaal opgaat in wat je ziet en hoort. Videobellen, muziek luisteren of films bekijken doe je altijd met piekfijn gebalanceerd geluid.
Met tot 16 uur batterijduur ga je moeiteloos door, zonder dat je een stopcontact nodig hebt. Onder macOS openen en draaien de apps die je het meest gebruikt met opvallend veel vloeiendheid, of het nu FaceTime, Messages of alles wat je dag structureert betreft. Beveiliging staat ook nooit op pauze: FileVault versleutelt je gegevens zodat alleen jij er toegang toe hebt, en gratis software-updates houden je Mac in topconditie. Bovendien helpt de Zoek mijn-app je apparaat snel terug te vinden bij verlies of diefstal. En omdat de MacBook Neo naadloos aansluit op je Apple-ecosysteem, kopieer je iets op je iPhone en plak je het meteen op je Mac, zet je gesprekken in Messages soepel voort en voer je FaceTime-gesprekken rechtstreeks vanaf je computer, zonder enige onderbreking.
De MacBook Neo wordt geleverd met een USB-C-oplaadkabel, maar zonder lichtnetadapter. Om hem op te laden heb je een USB-C-adapter nodig die USB Power Delivery ondersteunt en minimaal 20 watt levert.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 0 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 2.0 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type C |
| Product breedte | 29.75 cm |
| Product gewicht | 1.23 kg |
| Product hoogte | 1.27 cm |
| Product lengte | 20.64 cm |
| Verpakking breedte | 25.80 cm |
| Verpakking hoogte | 6.80 cm |
| Verpakking lengte | 36.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.01 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0195950851823 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Apple |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MHFD4N/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Macbook (met Mac OS) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikerschade |
| Verpakkingsinhoud | MacBook Neo, USB-C kabel |
| Sound technology | Twee speakers, Ruimtelijke Audio |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 36.5 Wh |
| Inclusief adapter(s) |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 2408 x 1506 |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Schermgrootte | 13 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Mac OS |
| EAN | 0195950851823 |
| Kleur | Citrus |
| Laptop opties | Ingebouwde webcamIngebouwde microfoon |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 8 GB |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | https://support.apple.com/nl-nl/contact |
| Fabrikant Adres | 1 Apple Park Way, CA 95014, USA |
| Fabrikant Naam | Apple Inc. |
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | VergrotingssoftwareSchermlezersSchakelbedieningTekst-naar-spraaksoftware |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 6.0 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 256 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Maximum vermogen voor opladen | 96 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 20 W |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor implementatie | A18 Pro 6-core |
| Type computer processor | Apple A18 Pro 6-core |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Apple A18 Pro 5-core |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |