MacBook AirKracht krijgt vleugels. De M5-chip is meer dan een upgrade, het is een gamechanger. Gemaakt voor grote projecten. Klaar voor grote ideeën. Zet je schrap Tot wel 18 uur batterij. Onvermoeibaar, net als jij Een krachtig platform voor AI. En Apple Intelligence is al ingebouwd.2 Wel zo slim...
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
MacBook Air
Kracht krijgt vleugels.
De M5-chip is meer dan een upgrade, het is een gamechanger. Gemaakt voor grote projecten. Klaar voor grote ideeën. Zet je schrap
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 0 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 2 Type CUSB4 Gen 3 x 2 Type CThunderbolt 4 Type CUSB 2.0 Type AUSB4 Gen 2 x 2 Type C |
| Product breedte | 30.41 cm |
| Product gewicht | 1230 g |
| Product hoogte | 1.13 cm |
| Product lengte | 21.50 cm |
| Verpakking breedte | 28.80 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 37.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.22 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0195950688818 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Apple |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MDHA4N/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Macbook (met Mac OS) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Verpakkingsinhoud | MacBook Air, USB‑C-naar-MagSafe 3-kabel (2 m) |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 53.8 Wh |
| Inclusief adapter(s) |
| Adaptive Sync | |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1664 |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Schermgrootte | 13.6 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Mac OS |
| EAN | 0195950688818 |
| Kleur | Sterrenlicht |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Leidseplein 29 1017PS Amsterdam |
| Fabrikant Naam | Apple Benelux B.V. |
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 48 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | AssistiveTouchVergrotingssoftwareVoelbare symbolenEye-tracking systemenSysteembesturingssoftwareTekst-naar-spraaksoftwareBrailleleesregelSchakelbedieningSchermlezers |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 6.0 |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Processor implementatie | M5 |
| Type computer processor | Apple M5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Apple M5 (10-core) |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |