Laagste prijs bekijken?
Apple Mac Mini (2024) - M4 Pro 512 Gb 24
X
De Apple Mac mini (2024) M4 Pro is een krachtige mini-pc, ideaal voor zware grafische taken. Met de 12-core CPU, 16-core GPU en 24GB werkgeheugen werk je soepel aan grote filmprojecten in Final Cut Pro of bewerk je ruwe fotobestanden in Adobe Photoshop. De M4 Pro-chip en 16-core NPU bieden hiervoor...
De Apple Mac mini (2024) M4 Pro is een krachtige mini-pc, ideaal voor zware grafische taken. Met de 12-core CPU, 16-core GPU en 24GB werkgeheugen werk je soepel aan grote filmprojecten in Final Cut Pro of bewerk je ruwe fotobestanden in Adobe Photoshop. De M4 Pro-chip en 16-core NPU bieden hiervoor meer dan genoeg kracht, en dankzij het 24GB RAM renderen je beelden sneller dan ooit. Door het compacte ontwerp van slechts 13 bij 13 centimeter past de Mac mini moeiteloos op elk bureau. Je sluit eenvoudig een monitor aan via de HDMI-poort en kunt randapparatuur en accessoires verbinden via de 5 USB-C poorten, waarvan er 3 Thunderbolt 5 ondersteunen voor extra snelle gegevensoverdracht. Met een hoofdtelefoonaansluiting en ethernetpoort is de connectiviteit compleet. Bovendien is de Apple Mac mini (2024) een duurzamere keuze, gemaakt met groene energie en grotendeels uit gerecyclede materialen.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 2.1 | Geen |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3 Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 3 |
| Aantal Thunderbolt 5 Type C | 3 |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.1 Type C Gen 2 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 0 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| DVI-D HDCP | Geen |
| Type aansluiting | HDMIThunderbolt |
| Type input/output | Geen |
| Type USB poorten | USB 3.1 Type C gen 2 poorten |
| Product breedte | 12.70 cm |
| Product gewicht | 0.73 kg |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 12.70 cm |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 142 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1123 g |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0195949942464 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Foto- en videobewerking |
| Kleur | Zilver |
| Model | Apple M4 Pro | 24 GB | 512 GB | SSD | Niet van toepassing | Mac OS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MCX44FN/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type pc behuizing | Non-Gaming |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verpakkingsinhoud | Mac mini Stroomkabel (1,8 m) |
| Operatingsysteem | Mac OS |
| EAN | 0195949942464 |
| Intern geheugen | 24 GB |
| Maximum intern geheugen | 24 GB |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | . |
| Fabrikant Naam | Apple |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Ethernet verbinding | 1 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Interne CD/DVD speler | |
| Type koeling | Passief |
| Type LED verlichting | Geen verlichting |
| Vermogen voeding | 155 W |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Moederbord chipset | Niet van toepassing |
| Processor generatie | Niet van toepassing |
| Processor implementatie | M4 Pro |
| Type computer processor | Apple M4 Pro |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Type videokaart | Niet van toepassing |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | 24 GB |