Laagste prijs bekijken?
Apple Mac Mini (2024) - M4 256 Gb 16
X
Dit is de gloednieuwe Mac mini: kleiner, krachtiger en met eindeloos veel mogelijkheden. Opnieuw ontworpen rond Apple silicon, zodat je optimaal profiteert van de ongekende snelheid en veelzijdigheid van de M4‑ en M4 Pro-chip. En met veel verschillende poorten aan zowel de voorkant als de achterkan...
Dit is de gloednieuwe Mac mini: kleiner, krachtiger en met eindeloos veel mogelijkheden. Opnieuw ontworpen rond Apple silicon, zodat je optimaal profiteert van de ongekende snelheid en veelzijdigheid van de M4‑ en M4 Pro-chip. En met veel verschillende poorten aan zowel de voorkant als de achterkant. Mac mini is mega-efficiënt en is de allereerste CO₂-neutrale Mac. Waar klein groot in kan zijn.
Met de krachtige M4 of M4 Pro in Mac mini heb je geweldige AI‑mogelijkheden in handen. Beide chips hebben de snelste CPU‑core ter wereld, zodat alles snel en soepel gaat. De krachtige GPU maakt ray tracing met hardware-acceleratie mogelijk, zodat je tijdens het gamen geniet van levensechte graphics en vloeiende 3D‑beelden. En de geavanceerde Neural Engine blaast door alle AI-taken heen.
Ray tracing met hardware‑acceleratie voor next-level graphics.
Ondersteunt tot drie displays.
Verbluffende reactiesnelheid dankzij de snelste CPU‑core ter wereld.9
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 0 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| DVI-D HDCP | Geen |
| Type aansluiting | HDMIThunderbolt |
| Type input/output | Displayport 1.4DisplayPort 1.2 |
| Type USB poorten | USB 3.1 Type C gen 2 poorten |
| Product breedte | 16 cm |
| Product gewicht | 670 g |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 131 mm |
| Verpakking lengte | 143 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1069 g |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0195949080197 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruikFilms en series bekijkenFoto- en videobewerkingZakelijk gebruik |
| Kleur | Zilver |
| Model | Apple M4 | 16 GB | 256 GB | SSD | Apple M2 10-core | Mac OS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MU9D3D/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type pc behuizing | Non-Gaming |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verpakkingsinhoud | Apple Mac Mini M4, AC adapter, Quick start guide |
| Operatingsysteem | Mac OS |
| EAN | 0195949080197 |
| Aantal geheugenplaatsen | 0 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Siemensstraße 22-34 25462 Rellingen Germany |
| Fabrikant Naam | Yamaha Music Europe GmbH |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Ethernet verbinding | 1 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 256 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Interne CD/DVD speler | |
| Type koeling | Passief |
| Type LED verlichting | Geen verlichting |
| Vermogen voeding | 155 W |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Kloksignaalfrequentie | 0 GHz |
| Maximale processor turbo frequentie | 0 |
| Processor generatie | Niet van toepassing |
| Processor implementatie | 10 core |
| Type computer processor | Apple M4 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Type videokaart | Apple M2 10-core |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |