Laagste prijs bekijken?
Apple Ipad Pro 13" 2 Tb Wi-fi Sapce Black Nano-texture Edition 2025
X
iPad ProMmmmmeer power. M5‑chip. Supersnel. Een nieuwe enorme stap voor AI op iPad iPadOS 26. Grondig vernieuwd. Grensverleggend veelzijdig Doe meer met Apple Intelligence. Van Beeldpenseel tot Schrijfhulp Ultra Retina XDR. Het meest geavanceerde display ter wereld. Extreme helderheid en nauwkeurig...
iPad Pro
Mmmmmeer power.
M5‑chip. Supersnel. Een nieuwe enorme stap voor AI op iPad
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 10209 mAh |
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 12 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief flitser frontcamera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 12 Megapixel |
| Bluetooth | |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | WiFi |
| Type input/output | USB-C |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Beeldschermresolutie | 2752 x 2064 |
| Scherm afmetingen | 13 in |
| Type scherm | OLED |
| EAN | 0195950400366 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Hollyhill Industrial Estate 0, T23 YK84, Cork, Ierland |
| Fabrikant Naam | Apple Distribution International LTD |
| Introductiejaar | 2026 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Geluidsweergave | Surround |
| Kleur | Zwart |
| Verpakking breedte | 295.5 mm |
| Verpakking hoogte | 31.5 mm |
| Verpakking lengte | 227.5 mm |
| Verpakkingsgewicht | 960 g |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Extern geheugenslot | N |
| Maximum card capaciteit | Geen kaart |
| Opslagcapaciteit | 2 TB |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 60 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 15 W |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Tekst-naar-spraaksoftwareSchermlezersSysteembesturingssoftwareVergrotingssoftware |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | G |
| Processor configuratie | Deca core (10) |
| RAM geheugen | 16 GB |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0195950400366 |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | Apple |
| Model | Apple iPad Pro Apple M 2 TB 33 cm (13") 16 GB Wi-Fi 7 (802.11be) iPadOS 26 Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MDYV4TY/A |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | iPadOS |