Laagste prijs bekijken?
Apple Ipad Pro - 11 Inch 1 Tb Wi-fi Nano Texture Space Black
X
iPad ProMmmmmeer power. M5‑chip. Supersnel. Een nieuwe enorme stap voor AI op iPad iPadOS 26. Grondig vernieuwd. Grensverleggend veelzijdig Doe meer met Apple Intelligence. Van Beeldpenseel tot Schrijfhulp Ultra Retina XDR. Het meest geavanceerde display ter wereld. Extreme helderheid en nauwkeurig...
iPad Pro
Mmmmmeer power.
M5‑chip. Supersnel. Een nieuwe enorme stap voor AI op iPad
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 8160 mAh |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 12 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 12 Megapixel |
| Bluetooth | |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | WiFi |
| Type input/output | USB-C |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Beeldschermresolutie | 2420 x 1668 |
| Scherm afmetingen | 11 in |
| Type scherm | OLED |
| EAN | 0195950396805 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Geluidsweergave | Surround |
| Kleur | Zwart |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 32.1 mm |
| Verpakking lengte | 188 mm |
| Verpakkingsgewicht | 750 g |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Wifi vereist |
| Extern geheugenslot | N |
| Maximum card capaciteit | Geen kaart |
| Opslagcapaciteit | 1 TB |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 60 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 15 W |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | G |
| Processor configuratie | Deca core (10) |
| RAM geheugen | 16 GB |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0195950396805 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Apple |
| Model | Apple iPad Pro Apple M 1 TB 27,9 cm (11") 16 GB Wi-Fi 7 (802.11be) iPadOS 26 Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MDWR4TY/A |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Apple iPad Pro |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | iPadOS |