Laagste prijs bekijken?
Apple Ipad Air (2026) - 13 Inch M4 256 Gb Purple Wi-fi + Cellular
X
Zoef. Nu met de superkracht van M4 M4 is de kracht achter Apple Intelligence, ongekende prestaties en geavanceerde graphics dankzij ray tracing met hardware-acceleratie Met iPadOS en geweldige apps krijg je alles op een magische, intuïtieve manier gedaan Apple Intelligence. Creëer, communiceer en...
Zoef.
Nu met de superkracht van M4
M4 is de kracht achter Apple Intelligence, ongekende prestaties en geavanceerde graphics dankzij ray tracing met hardware-acceleratie
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 9700 mAh |
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 12 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief flitser frontcamera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 12 Megapixel |
| A-GPS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 6.0 |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | WiFi4G |
| Stralings indicatie | D (1.2 < 1.6 W/kg) |
| Type input/output | USB-C |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Beeldschermresolutie | 2732 x 2048 |
| Scherm afmetingen | 13 in |
| Touchscreen | |
| Type scherm | LED |
| EAN | 0195950786576 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner | |
| IP-certificering | Geen IP certificering |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | One Apple Park Way Cupertino, CA 95014 Verenigde Staten |
| Fabrikant Naam | Apple Inc. |
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | Maart |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 48 maanden na introductiedatum |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Kleur | Mauve |
| Verpakking breedte | 2270 mm |
| Verpakking hoogte | 320 mm |
| Verpakking lengte | 2950 mm |
| Verpakkingsgewicht | 975 g |
| Water of stofdicht |
| App werkt op besturingssyteem | iPadOS |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Extern geheugenslot | N |
| Maximum card capaciteit | Geen kaart |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Achtergrondverlichting van het scherm | |
| Blauw licht filter | |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 30 W |
| Met kleurenscherm | |
| Minimum vermogen voor opladen | 12 W |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | UniverseelNederlands |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | AssistiveTouch |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | G |
| Processor configuratie | Octa core (8) |
| RAM geheugen | 12 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0195950786576 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Apple |
| Model | Apple iPad Air M4 (2026), model MH9L4TYA |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MH9L4TYA |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Voor nieuwe producten: 2 jaar; voor gebruikte producten: vrijstelling van bewijs van conformiteitsgebrek binnen 12 maanden na levering. |
| Verpakkingsinhoud | iPad Air M4 tablet; kabels: USB Type-C; oplader/charging device: niet inbegrepen. |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | iPadOS |