Laagste prijs bekijken?
Apple iPad Air (2026) 11 inch 128GB Wifi + 5G Blauw
X
Zoef. Nu met de superkracht van M4 M4 is de kracht achter Apple Intelligence, ongekende prestaties en geavanceerde graphics dankzij ray tracing met hardware-acceleratie Met iPadOS en geweldige apps krijg je alles op een magische, intuïtieve manier gedaan Apple Intelligence. Creëer, communiceer en...
Zoef.
Nu met de superkracht van M4
M4 is de kracht achter Apple Intelligence, ongekende prestaties en geavanceerde graphics dankzij ray tracing met hardware-acceleratie
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 7600 mAh |
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 12 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief flitser frontcamera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 12 Megapixel |
| A-GPS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 6.0 |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | WiFi4G |
| Stralings indicatie | D (1.2 < 1.6 W/kg) |
| Type input/output | USB-C |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Beeldschermresolutie | 2360 x 1640 |
| Scherm afmetingen | 11 in |
| Touchscreen | |
| Type scherm | LED |
| EAN | 0195950810738 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner | |
| IP-certificering | Geen IP certificering |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | One Apple Park Way Cupertino, CA 95014 Verenigde Staten |
| Fabrikant Naam | Apple Inc. |
| Introductiejaar | 2026 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Kleur | Blauw |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 776 g |
| Water of stofdicht |
| App werkt op besturingssyteem | iPadOS |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Extern geheugenslot | N |
| Maximum card capaciteit | Geen kaart |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Achtergrondverlichting van het scherm | |
| Blauw licht filter | |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 30 W |
| Met kleurenscherm | |
| Minimum vermogen voor opladen | 12 W |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | NederlandsUniverseel |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Voelbare symbolenBrailleleesregelSchermlezersSysteembesturingssoftwareVergrotingssoftware |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | G |
| Processor configuratie | Octa core (8) |
| RAM geheugen | 12 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0195950810738 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Apple |
| Model | iPad Air (M4) - MH794TY/A |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MH794TY/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | USB Type-C-kabel; oplader niet inbegrepen. |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | iPadOS |