Laagste prijs bekijken?
Apple Ipad Air (2024) - 11 Inch Wifi + 5g 256 Gb Spacegrijs
X
Frisse wind De opnieuw ontworpen iPad Air. Twee compacte formaten. M2‑chip. Landscape-camera aan de voorkant. Mooie nieuwe kleuren Nu verkrijgbaar in 11" en compleet nieuwe 13" met schitterend Liquid Retina-display Apple M2‑chip. Onvoorstelbare prestaties. Razendsnelle graphics. Enorme AI‑power Comp...
Frisse wind De opnieuw ontworpen iPad Air. Twee compacte formaten. M2‑chip. Landscape-camera aan de voorkant. Mooie nieuwe kleuren Nu verkrijgbaar in 11" en compleet nieuwe 13" met schitterend Liquid Retina-display Apple M2‑chip. Onvoorstelbare prestaties. Razendsnelle graphics. Enorme AI‑power Compleet nieuwe Apple Pencil Pro Krachtige features voor next‑level creativiteit Met iPadOS en geweldige apps krijg je alles op een magische, intuïtieve manier gedaan
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 2893 mAh |
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 12 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief flitser frontcamera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 12 Megapixel |
| A-GPS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | 5GWiFi |
| Type input/output | USB-C |
| WIFI |
| Beeldschermresolutie | 2360 x 1640 |
| Scherm afmetingen | 11 in |
| Touchscreen | |
| Type scherm | LED |
| EAN | 0195949205132 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Hollyhill Industrial Estate 0, T23 YK84, Cork, Ierland |
| Fabrikant Naam | Apple Distribution International LTD |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Geluidsweergave | Surround |
| Kleur | Grijs |
| Verpakking breedte | 193 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 783 g |
| Water of stofdicht |
| App werkt op besturingssyteem | iPadOS |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Extern geheugenslot | N |
| Maximum card capaciteit | Geen kaart |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Achtergrondverlichting van het scherm | |
| Blauw licht filter | |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 20 W |
| Met kleurenscherm | |
| Minimum vermogen voor opladen | 20 |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | AssistiveTouchSchermlezersTekst-naar-spraaksoftware |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | F |
| Processor configuratie | Octa core (8) |
| RAM geheugen | 8 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0195949205132 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Apple |
| Model | Apple iPad Air 5G Apple M TD-LTE & FDD-LTE 256 GB 27,9 cm (11") 8 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) iPadOS 17 Grijs |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MUXH3NF/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Apple iPad Air (2024) |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | iPadOS |