Laagste prijs bekijken?
Apple iPad (2025) 11 inch 256GB Wifi + 5G Tablet Roze
X
De nieuwe iPad A16 (2025) biedt alles wat je nodig hebt in een veelzijdige en gebruiksvriendelijke tablet. Of je nu studeert, werkt, creatief bezig bent of ontspant met je favoriete content, de iPad A16 maakt alles sneller, vloeiender en intuïtiever. Indrukwekkend display. Kleurrijk en haarscherp. H...
De nieuwe iPad A16 (2025) biedt alles wat je nodig hebt in een veelzijdige en gebruiksvriendelijke tablet. Of je nu studeert, werkt, creatief bezig bent of ontspant met je favoriete content, de iPad A16 maakt alles sneller, vloeiender en intuïtiever.
Het prachtige Liquid Retina-display biedt levendige kleuren en haarscherpe details. Dankzij True Tone past het scherm zich automatisch aan je omgeving aan, zodat je altijd comfortabel kijkt, of je nu leest, streamt of creatief bezig bent.
Met de A16 Bionic-chip is de iPad krachtiger en efficiënter dan ooit. Dankzij de 6-core CPU en 5-core GPU zijn apps en games sneller, multitasken verloopt soepeler en bewerken van foto’s en video’s gaat moeiteloos. De Neural Engine optimaliseert AI-taken, waardoor je slimmer kunt werken en spelen.
Of je nu 4K-video’s bewerkt, grafisch intensieve games speelt of Apple Intelligence gebruikt om je workflow te versnellen – de A16 Bionic-chip levert topprestaties met een uitstekende batterijduur.
Met iPadOS wordt werken en spelen nog intuïtiever. Multitasken met Split View, notities maken met Apple Pencil of typen met het Magic Keyboard – alles voelt natuurlijk en moeiteloos. De iPad ondersteunt een breed scala aan apps, van Microsoft Office tot Adobe Photoshop, en natuurlijk de duizenden creatieve en educatieve apps in de App Store.
De 12-MP ultragroothoekcamera aan de voorkant is ideaal voor FaceTime-gesprekken en online meetings. Met Middelpunt-technologie blijf je altijd goed in beeld.
De 12-MP groothoekcamera aan de achterkant legt haarscherpe foto’s en 4K-video’s vast. Gebruik de camera ook om documenten te scannen en direct te bewerken met Apple Pencil.
De iPad A16 heeft stereospeakers voor een meeslepende audio-ervaring, perfect voor films, muziek en games. De ingebouwde microfoons zorgen ervoor dat je stem altijd luid en duidelijk klinkt tijdens gesprekken en opnames.
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 7606 mAh |
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 12 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief flitser frontcamera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 12 Megapixel |
| A-GPS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | 5GWiFi |
| Stralings indicatie | B (0.4 < 0.8 W/kg) |
| Type input/output | USB-C |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Beeldschermresolutie | 2360 x 1640 |
| Scherm afmetingen | 11 in |
| Touchscreen | |
| Type scherm | LED |
| EAN | 0195950106350 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner | |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Hollyhill Industrial Estate 0, T23 YK84, Cork, Ierland |
| Fabrikant Naam | Apple Distribution International LTD |
| Introductiejaar | 2025 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Kleur | Roze |
| Verpakking breedte | 193 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 824 g |
| Water of stofdicht |
| App werkt op besturingssyteem | iOS |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Extern geheugenslot | N |
| Maximum card capaciteit | Geen kaart |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Achtergrondverlichting van het scherm | |
| Blauw licht filter | |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 28 W |
| Met kleurenscherm | |
| Minimum vermogen voor opladen | 12 W |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | AssistiveTouchSchermlezersTekst-naar-spraaksoftware |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | G |
| Processor configuratie | Hexa core (6) |
| RAM geheugen | 6 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0195950106350 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Apple |
| Model | Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 256 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Roze |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MD7N4TY/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Standaard fabrieksgarantie |
| Verpakkingsinhoud | USB-C kabel |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | iPadOS |