Laagste prijs bekijken?
Apple Imac 24" Pnk/10ccpu/10cgpu/24gb/512 All-in-one-pc
X
iMacBriljant. Zeven sprankelende kleuren. Opvallend dun design. De ultieme all-in-one desktop M4‑chip. Geef alles wat je doet nog meer kleur 12MP Center Stage-camera. De focus ligt op jou Bureauweergave. Laat je bureau zien terwijl jij zelf ook in beeld blijft Gemaakt voor Apple Intelligence. Persoo...
iMac
Briljant.
Zeven sprankelende kleuren. Opvallend dun design. De ultieme all-in-one desktop
M4‑chip. Geef alles wat je doet nog meer kleur
12MP Center Stage-camera. De focus ligt op jou
Bureauweergave. Laat je bureau zien terwijl jij zelf ook in beeld blijft
Gemaakt voor Apple Intelligence. Persoonlijk. Privé. Vol power
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal usb-poorten | 2 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| DVI-I | Geen |
| Type aansluiting | Thunderbolt |
| Product breedte | 54.70 cm |
| Product gewicht | 4440 g |
| Product hoogte | 46.10 cm |
| Product lengte | 14.70 cm |
| EAN | 0195950076257 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MD2U4N/A |
| Beeldschermresolutie | 4480 x 2520 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Kleur | Roze |
| Schermgrootte | 23.5 Inch |
| Touchscreen | |
| Verstelbare schermpositie | Kantelbaar |
| EAN | 0195950076257 |
| Intern geheugen | 24 GB |
| Maximum intern geheugen | 512 GB |
| Elektronisch adres fabrikant | https://support.apple.com/nl-nl/contact |
| Fabrikant Adres | Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Ireland |
| Fabrikant Naam | Apple Inc. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | UniverseelNederlandsFransEngelsDuits |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Communicatie | Bluetooth |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Desktop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekers |
| Vermogen | 143 W |
| CE markering | Zichtbaar |
| Model | 23.5 Inch | Apple M4 | 24 GB | 512 GB | SSD | Niet van toepassing |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Processor implementatie | M4 |
| Type computer processor | Apple M4 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Operatingsysteem | Mac OS |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type videokaart | Niet van toepassing |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |