iMac presteert nu veel beter en kan nog meer met AI, allemaal dankzij de M4‑chip. Door de snellere CPU gaat alles wat je doet extra rap. De geavanceerde GPU zorgt voor ray tracing met hardware-acceleratie, wat levensechte graphics oplevert. Met de verbeterde media engine kun je eenvoudig meerdere s...
iMac presteert nu veel beter en kan nog meer met AI, allemaal dankzij de M4‑chip. Door de snellere CPU gaat alles wat je doet extra rap. De geavanceerde GPU zorgt voor ray tracing met hardware-acceleratie, wat levensechte graphics oplevert. Met de verbeterde media engine kun je eenvoudig meerdere streams 4K‑video editen. Je geniet van wervelende games en werkt moeiteloos in verschillende apps met tot 32 GB aan sneller centraal geheugen. En onze krachtige Neural Engine ondersteunt AI‑taken zoals het automatisch verbeteren van foto’s en het verwijderen van achtergrondruis uit video’s.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 0 |
| Aantal usb-poorten | 4 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| DVI-I | Geen |
| Thunderbolt | Geen |
| Type aansluiting | Thunderbolt |
| Product breedte | 54.70 cm |
| Product gewicht | 4440 g |
| Product hoogte | 46.10 cm |
| Product lengte | 14.70 cm |
| EAN | 0195949596438 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MWUY3N/A |
| Beeldschermresolutie | 4480 x 2520 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Kleur | Groen |
| Schermgrootte | 24 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Verstelbare schermpositie | Kantelbaar |
| EAN | 0195949596438 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugen opbouw | 16 GB niet uitbreidbaar (onboard) |
| Maximum intern geheugen | 256 GB |
| Elektronisch adres fabrikant | https://support.apple.com/nl-nl/contact |
| Fabrikant Adres | Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Ireland |
| Fabrikant Naam | Apple Inc. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | EngelsNederlandsDuitsFransUniverseel |
| App werkt op besturingssyteem | iOSiPadOS |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Communicatie | Bluetooth |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 256 GB |
| Desktop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekers |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Vermogen | 143 W |
| CE markering | Zichtbaar |
| Model | 24 Inch | Apple M4 | 16 GB | 256 GB | SSD | Niet van toepassing |
| Type input/output | Geen |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Processor generatie | Niet van toepassing |
| Processor implementatie | M4 |
| Type computer processor | Apple M4 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Operatingsysteem | Mac OS |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type videokaart | Niet van toepassing |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |